09916434367

درخواست مشاوره

کارنامه کنکور رتبه های برتر 1401

زمان حدودی مطالعه : 3 دقیقه ⏱

آماده شدن برای کنکور شامل مراحل مختلفی می‌شود که برای رسیدن به هدف مدنظر، باید تمام مراحل را به خوبی و با برنامه‌ای منظم پیش برد. یکی از مواردی که می‌تواند در تحلیل کنکور و درک چگونگی رتبه‌بندی و نتایج مهم باشد، بررسی کارنامه رتبه‌های برتر سال‌های گذشته است. به همین دلیل در ادامه مطلب در خصوص کارنامه رتبه های برتر 1401 اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

کارنامه و درصد های رتبه های برتر کنکور

اگر نمی‌دانید که رتبه‌های برتر سال‌های گذشته کنکور در رشته‌های مختلف چه رتبه‌هایی را کسب کرده‌اند، بررسی کارنامه‌های کنکور این افراد می‌تواند به شما کمک کند. قطعا برای داوطلبان جالب خواهد بود که بدانند داوطلبان برتر در سال‌های قبلی با چه عملکرد و درصدهایی به رتبه‌های برتر دست پیدا کرده‌اند. در ادامه در مورد کارنامه کنکور رتبه های برتر 1401 صحبت می‌شود.

کارنامه کنکور رتبه های برتر تجربی 1401

رشته تجربی از رشته‌هایی است که کنکور آن رقابت بسیار سخت و پیچیده‌ای را در خود می‌بیند. مشاهده و تحلیل کارنامه کنکور رتبه های برتر 1401 برای داوطلبانی که خود را برای کنکور سال آینده آماده می‌کنند، بسیار تاثیرگذار و کلیدی خواهد بود. در سال 1401 رتبه یک کنکور تجربی به ترتیب ریاضیات را با 95.6 درصد، زیست شناسی را با 86.7 درصد، شیمی را با 85.8 و فیزیک را 95.6 به ثبت رسانده است. برای مشاهده کارنامه کامل رتبه‌های برتر کنکور 1401 از طریق کنکور تی وی اقدام کنید.

حذف زیر گروه ها در سال 1402

کارنامه کنکور رتبه های برتر انسانی 1401

رشته انسانی نیز یکی دیگر از کنکورهای پرداوطلب و رقابتی است که افراد زیادی در آن شرکت کرده و با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. تحلیل کارنامه رتبه‌های برتر این کنکور نیز می‌تواند نکات مهمی را در خود داشته باشد. رتبه یک کشوری در کنکور 1401، 78.4 درصد ریاضی، 100 درصد اقتصاد، 95.6 ادبیات تخصصی، 100 درصد عربی تخصصی، 68.9 درصد تاریخ و جغرافیا، 93.4 درصد علوم اجتماعی، 73.4 درصد فلسفه و منطق و 88.4 درصد روانشناسی را به ثبت رسانده است. برای مشاهده کارنامه سایر رتبه‌های برتر از این طریق اقدام کنید.

کارنامه کنکور رتبه های برتر ریاضی 1401

کنکور ریاضی نیز از جمله کنکورهایی است که داوطلبان برای رسیدن به اهداف و خواسته‌های خود در آن شرکت می‌کنند. با بررسی کامل کارنامه کنکور رتبه های برتر 1401 رشته ریاضی اطلاعات و نکات مهمی به شما منتقل می‌شود. اما در سال 1401 رتبه یک کشوری این کنکور 70.7 درصد برای ادبیات، 89.4 درصد عربی، 94.7 معارف، 100 درصد زبان، 91.4 درصد ریاضی، 100 درصد فیزیک و 80 درصد شیمی را برای خود به ثبت رسانده است.

کارنامه کنکور رتبه های برتر هنر 1401

کنکور هنر از جمله کنکورهای شناور سازمان سنجش به حساب می‌آید. به این معنا که داوطلبان علاوه بر امکان شرکت در کنکورهای رشته‌های اصلی، امکان شرکت در یکی از کنکورهای شناور را نیز دارند. به همین دلیل بسیاری از علاقه‌مندان به رشته‌های هنری در کنکور هنر شرکت می‌کنند. برای تحلیل و بررسی کامل کارنامه کنکور رتبه های برتر 1401 رشته هنر در زیر کارنامه این افراد آورده شده است.

لیست رشته های کنکور تجربی

کارنامه کنکور رتبه های برتر زبان 1401

یکی دیگر از کنکورهای شناوری که توسط سازمان سنجش برگزار می‌شود، کنکور زبان است. کنکور زبان برای زبان‌های مختلفی برگزار می‌شود که هر کدام سوالات مختص به خود را دارند. بررسی نتایج و کارنامه‌های نفرات برتر کنکور می‌تواند اطلاعات بسیار مناسبی را در اختیار شما قرار دهد.

کارنامه رتبه‌های زیر 1000 کنکور 1401

داوطلبانی که خود را آماده شرکت در کنکور سال بعد می‌کنند، قصد دارند که بدانند برای رسیدن به رتبه‌های برتر چه درصدهایی برای چه دروسی لازم است. البته شرایط هر سال نسبت به سال قبلی متفاوت است و به عوامل بسیاری وابستگی دارد. اما بررسی کارنامه نفرات برتر سال‌های گذشته دید بسیار خوبی به داوطلبانی که خود را آماده رقابت می‌کنند می‌دهد.

بررسی کارنامه کنکور رتبه های برتر 1401 برای داوطلبان کنکور 1402 بسیار کمک‌کننده خواهد بود. اگر هدف‌گذاری خود را برای قرار گرفتن در بین برترین‌های کنکور انجام داده‌اید، بررسی و تحلیل این که برای رسیدن به رتبه‌های برتر باید چه درصدهایی برای دروس مختلف داشته باشید، بسیار مهم است. همچنین برای دریافت مشاوره‌های مختلف در زمینه کنکور، این امکان را دارید که از طریق مجموعه کنکور تی وی اقدام کرده و از بهترین خدمات و امکانات این مرکز تخصصی و باسابقه بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

دلیل بررسی کارنامه نفرات برتر کنکور چیست؟

برای اطلاع از درصدهای نفرات برتر و چگونگی قبولی آن‌ها بررسی کارنامه کنکور بسیار موثر است.

نفرات برتر کنکور تجربی چه درصدهایی را برای دروس خود ثبت کرده‌‌اند؟

برای مشاهده درصد دروس نفرات برتر کنکورهای مختلف، می‌توانید با دانلود و مشاهده کارنامه آن‌ها به بررسی بیشتری بپردازید.

در برنامه ریزی مشکل داری؟

برای 1 جلسه رایگان تلفنی برای آشنایی با دوره برنامه ریزی و چیزهایی که مشاورها نمیگن فرم رو پر کن