رزرو مشاور تلفنی کنکور

بارگذاری...

فرم مشاوره تلفنی کنکور یکی از رایج ترین های امروز ماست .

مشاور تلفنی کنکور را از سال 1387 که خودم دبیرستان بودم به یاد دارم که یکی از موسسات معروف به تازگی سیستم پشتیبانی تلفنی را راه اندازی کرده بود و خیلی هم روی این موضوع تبلیغ می‌کرد .

من به شدت در درس ریاضی و عربی مشکل داشتم و واقعاً معلمین مدرسه‌ام کمکی به یادگیری من نمی‌کردند و تصمیم گرفتم از یکی از پشتیبانان همین موسسات کمک بگیرم .
اولین تماس تلفنی که با مشاور تلفنی این موسسه داشتم آخرین تماسی بود که با مشاور تلفنی گرفتم .
این مشاور در حدی ناشیانه و غیر حرفه‌ای برخورد می‌کرد که نام همه‌ی مشاورین تلفنی را یک تنه خراب کرد .

بعدها که خودم در یکی از مجموعه‌های مشابه فعالیت می‌کردم متوجه سیستم ضعیف کارگزینی این موسسات مشاوره تلفنی کنکور شدم که تعدادی جوان را به صرف اینکه یا رتبه خوبی در کنکور دارند یا توانایی حرف زدن خوبی دارند استخدام می‌کنند تا عریضه خالی نمانده باشد و اصلاً هیچ گونه معیاری برای سنجش سواد و سطح علمی آنان ندارند و همین تجربه ذهنیت من را نسبت به مشاوره تلفنی خراب‌تر از قبل هم کرد و هر دانش آموزی که صحبت از مشاوره تلفنی می‌کرد را از گرفتن مشاور تلفنی کنکور منع می‌کردم .

امروز کنکور تی وی یکی از ارائه دهندگان خدمات مشاور تلفنی کنکور است که دیگر قرار نیست اشکالاتی که قبلاً موسسات مختلف در مورد مشاوره تلفنی کردند را تکرار کند و قرار است یک تجربه‌ی فوق العاده و یک گفتگوی عمیق و بالغانه را برای کنکوری‌ها ایجاد کند .

از سال 2020 که دچار بحران کرونا شدیم باعث شد که خدمات دورکاری ، کلاس‌های کنکور آنلاین ، مشاوره کنکور آنلاین و تلفنی و برنامه ریزی کنکور آنلاین بسیار فراگیر شد و کسانی که حتی قبل‌تر خیلی در این حوزه‌های آموزش غیر حضوری خوب نبودند با تجریبات اجباری که کسب کردند در حال حاضر خدمات بسیار خوبی را در زمینه آموزش غیر حضوری ارائه می‌کنند که در کنار تمام مشقت‌ها ، دردها ، محدودیت‌ها و سختی‌ها و مرگ‌های دوران کرونا یک دستاورد مثبت برای جامعه آموزشی ایران محسوب می‌شود .

بهترین مشاور تلفنی کنکور

مشاور تلفنی کنکور رایگان

من شخصاً شاید از محصولات و جوایز رایگان مثل پنیر‌هایی که در فروشگاه‌ها می‌دهند یا محصولات آموزشی رایگانی که به صورت پادکست در اینترنت موجود است استفاده کنم ، اما هرگز از هیچ خدمات رایگانی مثل مشاوره رایگان ، پنچر گیری رایگان ، تعمیرات رایگان و از این دست استفاده نمی‌کنم .
شاید به نظر شما من کمی بدبین باشم ، اما دلیلم برای این موضوع این است که به تجربه دریافتم پشت هر خدمات رایگان و وقت رایگانی که دیگران برای کار من می‌گذارند یک بی کیفیتی و بی توجهی عمیق وجود دارد که هم موجب اتلاف وقت من می‌شود و هم ممکن است خسارات جانبی به بار آورد .

البته این موضوع در مورد موسسات خیریه و مردم نهاد صدق نمی‌کند ، اما زمانی که یک موسسه که ماهانه چندین میلیون هزینه‌ی ثابت دارد وقت کارکنان و مدیرانش را رایگان در اختیار مشتری قرار می‌دهد یا به قصد فروش بیشتر و بازاریابی این کار را می‌کند و یا واقعاً چیزی از اداره کردن یک موسسه با هزینه‌ی ثابت چند ملیونی نمی‌داند و به زودی ورشکست خواهد شد و از بین خواهد رفت .

کنکور تی وی نیازی به بازاریابی از طریق مشاوره کنکور رایگان ندارد و محتوای کنکور تی وی به خودی خود برای معرفی و ایجاد ارتباط دوستی بین من و شما کافیست .

مشاور تلفنی کنکور رایگان

ما در کنکور تی وی بدون هیچ منتی وظیفه خود دانسته‌ایم که محصولات رایگان زیادی همچون پادکست رادیو کنکور و آموزش جامع ریاضی کنکور را در اختیار کنکوری‌ها قرار دهیم و به تمامی سوالات شما در کامنت‌های داخل سایت به شکل کامل پاسخ می‌دهیم و پرسش‌های متداول شما را در فضای چت با دقت بالایی پاسخگو هستیم .
اما خدمات مشاور تلفنی کنکور رایگان را حتی برای یک جلسه هم نمی‌توانیم در اختیار هیچ کس قرار دهیم .

علت آن هم این است که برای اینکه ما این خدمات را رایگان به شما بدهیم باید افراد ارزان قیمت و کم دانش و کم تجربه که دستمزد کمی می‌گیرند استخدام کنیم تا یک سری صحبت‌های تکراری بی معنی که به راحتی با یک سرچ ساده در اینترنت پیدا می‌کنید را برای شما بگویند و وقت شما و هزینه‌ی کنکور تی وی را هدر دهند .

همانطور هم که قبلاً توضیح دادیم می‌دانید که روش‌های عادی و سنتی واقعاً نیاز کنکوری‌ها را برای کنکور برطرف نمی‌کند و نهایتاً با روزی 12 ساعت درس خواندن شما را به رتبه بالای 10هزار می‌رساند و اینجا قرار نیست یک مشاوره عادی و سنتی دریافت کنید و من هرگز اعتبار کنکور تی وی و مگوپ را با ارائه‌ی خدمات بی کیفیت مشاور تلفنی کنکور رایگان خراب نخواهم کرد .

شخصاً به عنوان مدیر این مجموعه ترجیح می‌دهم به جای اینکه بودجه‌ی کنکور تی وی را صرف استخدام افراد کم دانش و کم تجربه برای مشاور تلفنی کنکور رایگان بی کیفیت کنم ، این بودجه را صرف تولید محصولات رایگان با کیفیت بیشتری کنم که نتایج ملموس بیشتری پدید آورد .

صمیمانه توصیه می‌کنم وقت خود را با جلسات مشاوره رایگان موسسات مختلف تلف نکنید

مشاوره تلفنی کنکور و کاربردها و مزایای آن

اینکه مشاور تلفنی کنکور باعث می‌شود که نیاز نباشد من برای مشاوره دادن مکانی را اجاره یا رهن کنم و کلی هزینه‌های جانبی دیگر همچون پول آب ، برق و نگهداری ندهم باعث می‌شود که من قیمت جلسات مشاوره را به شکل چشمگیری پایین بیاورم .

در کنارش شما نیز اگر در شهری غیر از تهران زندگی می‌کنید به راحتی می‌توانید از بهترین سیستم مشاوره علمی کنکور بهره ببرید و اگر هم در تهران زندگی می‌کنید هیچ نیازی نیست که در رفت و آمد و ترافیک گیر بکنید و در وقت شما نیز صرفه جویی خواهد شد .

من شخصاً قبول دارم که اگر مشاور به فرآیند یکی شدن و همدلی از پشت تلفن وارد نباشد ، مطمئناً جلسات مشاوره حضوری بازده بالاتری خواهند داشت .
اما مشاور تلفنی کنکور در صورتی که مشاور بلد باشد چگونه با تمام وجودش شما را بشنود هیچ تفاوتی با مشاوره حضوری نخواهد داشت و علاوه بر مزایایی که در صرفه جویی وقت و هزینه دارد در برخی موارد می‌تواند به افزایش شهامت مراجع برای بیان مشکلاتش از پشت تلفن بسیار بسیار کمک کننده‌تر باشد .

مشاور تلفنی کنکور سراسری 1402

مشاور تلفنی کنکور سراسری

همانطور که در مشاوره کنکور توضیح دادم ، کنکور سراسری بدون وجود یک مشاور کنکور حرفه‌ای واقعاً نتیجه‌ای در برندارد و با حضور یک مشاور کنکور ضعیف و ناآگاه فقط زحمات خود را هدر می‌دهید و رتبه شما با زحمت فراوان نهایتاً به 10هزار خواهد رسید .

شما می‌توانید با رزرو وقت مشاور تلفنی کنکور به اطلاعات مفید و متناسب بسیار مهمی که با یک سرچ ساده به راحتی در اینترنت پیدا نمی‌شود دست پیدا کنید .

من مدعی بهترین قیمت نیستم ، اما مدعی یکی از بهترین های مشاوره کنکور در ایران هستم .

مشاور تلفنی کنکور انسانی

در حال حاضر فرد مناسبی برای مشاور کنکور انسانی در دپارتمان کنکور تی وی نداریم .

در برنامه ریزی مشکل داری؟

برای 1 جلسه رایگان تلفنی برای آشنایی با دوره برنامه ریزی و چیزهایی که مشاورها نمیگن فرم رو پر کن