رزرو مشاوره کنکور آنلاین

بارگذاری...

مشاوره کنکور آنلاین بیشتر بعد از دوران کرونا که از سال 2020 درگیر ان بودیم در بین مردم جا افتاد و کنکور تی وی نیز برای این موضوع به واسطه‌ی اپلیکیشن Zoom بستر خوبی را فراهم کرد .

هرچند که خیلی‌ ها هنوز به مشاوره حضوری تاکید دارند و دوست دارند به صورت حضوری و نفس به نفس با مشاور صحبت کنند ، اما واقعیت این است که جلسه‌ی مشاوره یک گفتگو برای تبادل اطلاعات است و ماهیت دیگری ندارد و مشاوره تلفنی و آنلاین به خوبی توانسته است جای مشاوره حضوری را بگیرد .

خیلی‌ها با مشاوره تلفنی راحت نیستند چون احساس نمی‌کنند که مشاور در کنارشان هست و حس خوبی از آن نمی‌گیرند ، اما در مشاوره آنلاین که تصویر مشاور را می‌بینند و مشاور نیز تصویر آن‌ ها را می‌بیند احساس نزدیکی بیشتری با مشاور می‌کنند و کیفیت جلسه و ارتباط گرفتن مشاور کنکور با دانش آموز بیشتر می‌ شود .

مشاوره کنکور آنلاین

مشاوره کنکور آنلاین رایگان

همانطور که بارها قبلاً گفته‌ام ، به شخصه ممکن است از محصولا رایگان و تستی مثل لواشک‌هایی که در فروشگاه‌های زنجیره‌ای برای تست می‌دهند یا محصولات آموزشی موجود در یوتیوب استفاده کنم ، اما هرگز از خدمات پنچر گیری رایگان مکانیکی‌های 24 ساعته استفاده نخواهم کرد .
دلیلش این است که ماشین من وسیله‌ی گران قیمتی است و لاستیک ماشین من چیزی است که خرابی آن ممکن است جان من را به خطر بیندازد و مطمئناً کیفیت خدمات و اقلام رایگان مکانیکی 24 ساعت آنقدر بالا نیست که من به راحتی بتوانم به آن اعتماد کنم و ماشین گران قیمت و جان با ارزشم را به آن بسپارم .

مکانیکی 24 ساعته برای بازاریابی کارش این خدمات را ارائه می‌کند و ما در کنکور تی وی نیازی به بازاریابی با ارائه‌ی خدمات بی کیفیت نداریم .

مطمئناً من نمی‌توانم یک مشاور بسیار خوب و قدرتمند را راضی کنم که ساعاتی از اوقات با ارزش و تجربیات و دانشش را به رایگان در اختیار کسی قرار دهد و برای اینکه مشاوره کنکور آنلاین رایگان ارائه کنم باید افرادی کم تجربه و کم دانش را برای این کار استخدام کنم که فقط بگویم من اینجا یک جلسه مشاوره رایگان به شما می‌دهم .

همچنین شما هم نباید برنامه ریزی کنکور رایگان را هم بخاطر وقت با ارزش خود بپذیرید .

خیر ، من هرگز بودجه‌ی کنکور تی وی را اینگونه هدر نخواهم داد و ترجیح می‌دهم به جای ارائه‌ی یک مشاوره بی کیفیت رایگان محتوا و محصولات آموزشی با کیفیت رایگان تولید کنم و در اختیار شما قرار دهم و همانطور که مستحضر هستید ما وظیف خود دانستیم که پادکست‌های مشاوره‌ای رادیو کنکور و آموزش ریاضی ریاگان را برای شما تولید کنیم و به زودی محصولات رایگان بیشتری نیز به لیست محصولات رایگان ما اضافه خواهد شد .

سوالات متداول عادی شما در چت و بخش نظرات سایت پاسخ داده می‌ شود و نیاز به هیچ هزینه‌ ای نیست ، اما اگر نیاز مشاوره خصوصی کنکور یا مشاوره انگیزشی کنکور دارید باید وقت رزرو کنید و شامل هزینه خواهد بود.
مشاوره کنکور آنلاین رایگان

هزینه مشاوره آنلاین کنکور

هزینه‌ مشاوره آنلاین بر اساس تعرفه کنکور تی وی در جدول رزرو وقت مشاوره کنکور است به ازاری هر ساعت مشاوره است و شما هنگامی که برای رزرو وقت اقدام می‌کنید هزینه‌ تان طبق همین تعرفه محاسبه می‌شود و هزینه‌ی دیگری ندارید .

مشاور تحصیلی کنکور آنلاین

این روزها اکثراً مشاور آنلاین کنکور را به مشاوره کنکور حضوری ترجیح می‌دهند چون مشاوره کنکور آنلاین ویژگی های خاصی دارد که در مشاوره حضوری کنکور نیست. به این خاطر من می‌خواهم در این متن مطالب دقیقی درباره مشاوره کنکور آنلاین به شما بدهم تا بتوانید با به کارگیری از آن بهتر از این خدمات استفاده کنید .

در این متن تفاوت مشاوره کنکور آنلاین با مشاوره حضوری بررسی خواهد شد و خودمان که یکی از بهترین مراکز مشاوره آنلاین کنکور هستیم را به شما معرفی خواهیم کرد .

مشاوره و برنامه ریزی آنلاین کنکور

همانگونه که می‌ دانید قبولی در کنکور کمی دشوار است ، البته مشاوره آنلاین کنکور می‌تواند بسیار کمککند تا به آسانی بتوانید در کنکور رتبه خوبی بیاورید .

چنانچه شما از یک مشاور کنکور عالی و با تجربه کمک بگیرید می‌توانید در رشته تاپ مد نظرتان قبول شوید و سر کلاس دانشگاهی که دوست دارید حاضر شوید .
دقت داشته باشید رسیدن به رتبه قبولی در رشته مورد علاقه در یک دانشگاه خیلی خوب می‌تواند کیفیت زندگی شما را بهبود ببخشد .
کلاً من تصمیم گرفته‌ام در این متن مطالب کاملی برای مشاوره آنلاین برای شما قرار دهم تا شما بتوانید به بهترین شکل ممکن و بهترین مشاور آنلاین را برای مشاوره تحصیلی آنلاین داشته باشید .

تفاوت مشاوره آنلاین کنکور و مشاوره حضوری

هر کاری در ابتدا ممکن است خطاهای زیادی داشته باشد .

تفاوت مشاوره آنلاین کنکور و مشاوره حضوری

فواید مشاور کنکور آنلاین چیست؟

اینکه هر کسی در هرجایی از دنیا می‌تواند به راحتی و بدون نیاز به پلتفرم خاصی به مشاور دسترسی داشته باشد و نیازی نیست در مسیر رفت و آمد و ترافیک وقت خود را تلف کنیم اولین فایده مشاوره آنلاین است و دومین فایده آن هزینه‌ ی پایین تری است که نسبت به مشاوره حضوری دارد .

دلیل هزینه‌ی پایین تر مشاوره کنکور آنلاین کیفیت پایین‌تر آن نیست ، بلکه بخاطر این است که برای ما و هر مجموعه‌ی مشاوره کنکور دیگری که به صورت آنلاین مشاوره می‌دهند دیگر نیاز به پرداخت هزینه‌ی رهن و اجاره‌ی مکان فیزیکی و هزینه‌ های نگهداری مکان فیزیکی حذف می‌شود و طبیعتاً این کاهش هزینه برای مجموعه موجب کاهش هزینه برای شما نیز خواهد شد .

در برنامه ریزی مشکل داری؟

برای 1 جلسه رایگان تلفنی برای آشنایی با دوره برنامه ریزی و چیزهایی که مشاورها نمیگن فرم رو پر کن