Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

رزرو مشاوره خصوصی کنکور

"( الزامی )" indicates required fields

رشته

هزینه هر جلسه 1 ساعته : 580 هزار تومان

مشاوره خصوصی کنکور را از سال 93 بعد از اینکه 4 سال در حکم معلم ریاضی فعالیت می‌کردم آغاز کردم و علاقه چندانی هم برای مشاور کنکور شدن در موسسات نداشتم و مشاوره خصوصی کنکور را برای نزدیکی بیشتر به دانش آموز بیشتر می‌پسندیدم .

عملاً چون تجربه خوبی از کار مشاوره گروهی در موسسات نداشتم و دخالت‌های بی مورد معلمین و مدیر موسسات و مدارس در کار من خلل ایجاد می‌کرد ، به طور کلی هیچ علاقه‌ای به همکاری با موسسات در زمینه مشاوره کنکور نشان ندادم .

تا 2 سال فقط به صورت خصوصی به تعداد محدودی دانش آموز مشاوره می‌دادم و از سال 95 تصمیم گرفتم کار مشاوره کنکور و برنامه ریزی کنکور را از حالت مشاوره خصوصی کنکور خارج کنم و طرح هایی ارائه کردم که چون وقت کمتری از من می‌گرفتند هزینه کمتری هم برای مراجع به همراه داشتند .

بعد از تغییر تحولات اساسی که در سایت رخ داد ، فقط دو شکل از خدمات مشاوره خصوصی کنکور را در کنکور تی وی تعریف کردیم :

مشاوره تلفنی با رزرو وقت قبلی

در این مدل باید از قبل وقت مشاوره خود را برای 1 ساعت مشاوره رزرو کنید و منتظر بمانید تا در وقت مقرر که برای شما در نظر گرفته شده است مشاور با شما تماس بگیرد .

مشاوره خصوصی کنکور بلند مدت

این طرح در حال حاضر به صورت محدود فقط برای دانش آموزانی ارائه می‌شود که بیش از 6 ماه برای کنکور وقت دارند و مشکل مالی ندارند .

بهترین مشاور خصوصی کنکور 1402

چرا باید مشاور خصوصی کنکور داشته باشیم ؟

می‌دانیم که روش های درس خواندن قدیمی دیگر پاسخگوی کنکورنیستند و در بهترین حالت مدرسه و کمک درسی های عادی بازار شما را به رتبه ۱۰۰۰۰ به بالا می‌رسانند .

چند نفر را می‌شناسید که سال‌ هاست پشت کنکور هستند و نتیجه‌ ای ندارند؟
چند نفر را دیده‌ اید که کلاً کنکور را مختص نوابغ و نخبگان می‌دانند و قبول ندارند که می‌توانند در کنکور موفق شوند؟

مدرسه ما هفته‌ای 2 بار جلسه مشاوره گروهی برای ما ترتیب می‌داد و من واقعاً از این جلسات متنفر بودم ، چون حرف‌های کلی و تکراری زده میشد که در 12 سال بی ثمر و بی فایده تحصیل در مدرسه بیش از 1000 بار آن‌ها را شنیده بودیم و واقعاً هیچ مطلب به درد بخوری نمی‌شنیدیم .
حتی وقتی سوال می‌پرسیدیم با یک سری جواب آماده و تکراری و بی فایده مواجه می‌شدیم .


هرچند که واقعاً اون بنده خدایی که ما فکر می‌کردیم مشاور کنکور است و مدیر مدرسه برای دلخوش کردن خودش و ما معلوم نیست از کجا آورده بودتش اصلاً نمی‌دونست کنکور رو با چی می‌نویسند ، اما با این حال همان موقع آرزو داشتم که کاش همین آقای مثلاً مشاور یک ساعت برای من وقت بگذارد و مشکلات و ضعف‌ها و قوت های من را بشنود و رنجی از من کم کند و دورنمایی روشن را ترسیم کند و خون جدیدی به افکار و ایده‌ها و رویکردهای من تزریق کند .

مساله این بود که مدیر مدرسه و این آقای مثلاً مشاور کنکور ایده‌شان این بود که همه‌ی این بچه‌هایی که سر این کلاس نشستند شخصیت یکسان ، خانواده یکسان ، مشکلات یکسان ، هوش یکسان ، روش مطالعه یکسان ، علاقه یکسان ، ساعت خواب یکسان ، هدف یکسان ، تغذیه یکسان و قد و وزن یکسانی دارند .

مشاور خصوصی کنکور با رتبه های برتر

مشاوره‌ی گروهی تقریباً مثل این است که 50 بیمار و مراجع با بیماری‌های مختلف به شکل گروهی به پزشک مراجعه کنند و پزشک بدون شرح حال تک به تک افراد برای همه‌ی آن‌ها نسخه‌ای یکسان و راهکاری یکسان ارائه دهد .

توجه کنید که سخنرانی‌ های گروهی برای بیان کلیات حرفه‌ای بسیار مفید هستند و بعضاً بخاطر پایین آوردن هزینه‌ و تعداد جلسات مشاوره خصوصی کنکور بسیار خوب هستند و همانطور که در کنکور تی‌ وی هم می‌بینید ما در رادیو کنکور و ویدیوهای مشاوره خیلی مطالب اصلی و حرفه‌ای را بیان می‌کنیم ، اما این مطالب کلی کمتر از نیمی از نیاز اصلی شما را براورده می‌کند و اصلی نیاز شما و جهت دار شدن درس خواندن شما در جلسات مشاوره خصوصی است که برطرف می‌شود .

ورکشاپ‌ ها و جلسات گروهی مشاوره کنکور نیاز واقعی دانش آموز را برطرف نمی‌کنند و حقیقت ماجرا این است که مشاور باید در کنار دانش آموز دست او را تا مدتی همچون کودکی که قرار است راه رفتن را یاد بگیرد نگه دارد تا بالاخره دانش آموز راه بیفتد و بتواند خود بر روی دوپای خود بایستد و ین هرگز در جلسات مشاوره گروهی میسر نخواهد شد .

مشاور کنکور باید فرصت این را داشته باشد که تک به تک و با دقت تمام نیازها و نقاط ضعف و قوت دانش آموز را به شکل اختصاصی بررسی کرده و نسخه‌ی اختصاصی و منحصر به فرد هر کس را متناسب با شرح حالی که می‌گیرد به هر کس بدهد و این اتفاق فقط در جلسات مشاوره خصوصی کنکور می‌تواند رخ دهد و در جلسات گروهی همچین اتفاقی نمی افتد .

هزینه مشاور خصوصی کنکور

یکی از نقاط تعجب برانگیز اینجاست که وقتی صحبت از هزینه‌ی مشاره می‌شود ، خیلی‌ها این هزینه را هزینه‌ای زیاد و گزاف می‌دانند و اصلاْ در نظر نمی‌گیرند که این هزینه قرار است جلوی چه هزینه‌ های سنگین مالی و زمانی زیادی را در آینده بگیرد .

هزینه‌ی مشاوره کنکور در مجموعه کنکور تی وی به صورت ساعتی محاسبه می‌شود و بنا بر تخصص و سابقه مشاوری که با او کار می‌کنید قیمت هر ساعت مشاوره متفاوت خواهد که در هنگام انتخاب مشاور تفاوت قیمت را خواهید دید .

هزینه مشاور کنکور خصوصی چقدر است؟

مشاوره خصوصی کنکور تجربی و ریاضی

از زمانی که کار مشاوره خصوصی کنکور را شروع کردم ، دانش آموزانی که من با آن‌ها کار کردم داوطلب کنکور تجربی یا کنکور ریاضی بودند و به دلایل متعددی به غیر از این دو رشته با هیچ رشته دیگری کار نکردم .

راه و روش طراح کنکور در این دو رشته را به خوبی شناخته‌ام .

مشاوره خصوصی کنکور انسانی

به علت اینکه با سرفصل‌های درسی کنکور انسانی هیچ آشنایی نداریم ، هرگز مسئولیت هیچ مشاوره خصوصی کنکور انسانی را نپذیرفتم .
سعی دارم که به زودی فردی مناسب را در کنکور تی وی برای ارائه خدمات مشاوره کنکور انسانی وارد کنم .

ویژگی‌ های بهترین مشاوره خصوصی کنکور چیست ؟

مشاور کنکور خوب ویژگی‌ های زیادی باید داشته باشد ، اما 14 ویژگی هستند که به تجربه دریافتم بسیار مهم هستند :

1- یک شنونده قوی است
2- علم شخصیت شناسی را بلد است
3- روش های کارآمد مطالعه مثل تندخوانی را می‌شناسد
4- تمام نگرانی‌ها و دغدغه‌های عادی کنکوری ها را می‌فهمد
5- قدرت برنامه ریزی بالایی دارد
6- منظم و مرتب و وقت شناس است
7- مسئولیت پذیر و پاسخگو است
8- صادقانه و بی تارف حرف می‌زند
9- منابع کمک درسی را می‌شناسد
10- می‌تواند با دانش آموز همدلی کند
11- معیار دقیقی برای بررسی داش آموز دارد
12- روش طراح کنکور را می‌داند و می‌تواند آن را به دانش آموز انتقال دهد
13- حداقل 10 سال کنکور اخیر را به خوبی می‌شناسد
14- چالش های هر بخش درس‌های مختلف را به خوبی درک می‌کند

ویژگی های مشاور کنکور خصوصی چیست؟

در برنامه ریزی مشکل داری؟

برای 1 جلسه رایگان تلفنی برای آشنایی با دوره برنامه ریزی و چیزهایی که مشاورها نمیگن فرم رو پر کن