دوره جامع

تند خوانی

میانگین هر تست کنکور کمتر از 1 دقیقه است

5 دقیقه تندخوانی را با ویدیو زیر تجربه کن

نمایش ویدیو درباره تجربه تندخوانی حجم زیاد مطالب

کمبود وقت دلیل اصلی شکست کنکوری‌هاست

اکثر افراد سر جلسه کنکور یا آزمون آزمایشی به دلیل داشتن استرس زیاد و تمرکز کم ، نمی‌توانند به درستی مفهوم تست‌ها را درک کنند ، اما اگر در زمان مشخص شده برای هر تست بتوانند سوال را بخوانند و درک کنند مطمئناً گزینه درست را به راحتی انتخاب می‌کنند .

تجربه تندخوانی حجم زیاد مطالب
نمایش ویدیو درباره تجربه تندخوانی حجم زیاد مطالب

دوره ای ویژه برای کنکوری ها

دوره جامع تند خوانی ، متفاوت با سایر دوره‌های دیگر است و به شما کمک می‌کند تا در زمان مشخصی که برای خواندن دروس کنکور دارید به یادگیری عمیق‌تر و سریع‌تر بپردازید و پیشرفت شما  را در مسیر موفقیت سرعت می‌بخشد .

undraw Educator re s3jk

میان‌بری برای رسیدن به رتبه برتر

راه‌های متفاوتی برای خواندن دروس کنکور وجود دارد که هر کدام با سختی‌های زیادی همراه است ؛ و این بستگی دارد شما چقدر زمان دارید ؟ هرچقدر که وقت داشته باشید ، باید بهترین راه را برای رسیدن به رتبه برتر انتخاب کنید .

شاید همه‌ی روش‌های موجود ، شما را برای کنکور آماده کند ، اما بعضی از روش‌ها سختی‌های زیادی دارد که ممکن است تحمل کردن آن‌ها برایتان مشکل و حتی هزینه‌هایی هم برایتان داشته باشد .

با گذراندن دوره تند‌خوانی شما بهترین راه را برای رسیدن به برترین رتبه در کنکور انتخاب می‌کنید .

undraw education f8ru

این دوره فقط برای کنکوری‌ها نیست

یکی از سخت‌ترین آزمون‌های تستی موجود در ایران، کنکور سراسری است و این دوره اختصاصاً مبنی بر ساختار کلی کنکور طراحی شده است اما شما می‌توانید در انواع آزمون‌های مختلف مثل تافل ،  کانون وکلا ، تمامی کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری و… از این دوره بهره ببرید .

حتی افرادی که به مطالعه علاقه‌مند هستند و هیچ آزمون خاصی هم پیش رو ندارند می‌توانند از این دوره تند خوانی برای افزایش سرعت و درک مطلب خود بهره ببرند .

undraw Notebook re id0r

موثرترین و مطمئن‌ترین را انتخاب کنید

افراد زیادی را دیده‌ایم که برای قبولی در کنکور شب‌ و روز خود را در خانه و کتابخانه مشغول درس خواندن کرده‌اند و نتیجه‌ای هم نگرفتند ، شما هم می‌توانید مثل بقیه از این روش سخت و ملال آور استفاده کنید و سخت تلاش کنید تا شاید به رتبه برتر برسید ، اما اگر راه بهتری وجود داشته باشد از آن استفاده نمی‌کنید ؟

دوره جامع تند‌ خوانی به شما کمک می‌کند که سرعت مطالعه و دقت خود را در یادگیری ، 3 تا 4 برابر کنید که در نهایت شما می‌توانید به بهترین شکل بخوانید ، ببینید ، بشنوید و در نهایت بهتر تست بزنید .

ایلیا هاشمی راد
ایلیا هاشمی راد
رتبه 2 کنکور ریاضی
بیشتر بخوانید
قبلاً چند تندخوانی دیگه رو دیده بودم ، اما فقط این بود که برای کنکور ساخته شده بود و واقعاً زمان من رو 2 برابر کرد
ایلیا هاشمی راد
ایلیا هاشمی راد
رتبه 2 کنکور ریاضی
بیشتر بخوانید
قبلاً چند تندخوانی دیگه رو دیده بودم ، اما فقط این بود که برای کنکور ساخته شده بود و واقعاً زمان من رو 2 برابر کرد
قبل
بعدی
محمد قاسمی مدرس تندخوانی

چرا محمد قاسمی ؟​

چون ایشان همزمان یک معلم ریاضی کنکور ، یک مشاور کنکور با تجربه و یک مربی تندخوانی حرفه ای هستند و ترکیب این‌ها موجب می‌شود که تمام نیازهای یک کنکوری را برای این محصول در نظر بگیرند و مهم تر از همه اینکه چون معلم ریاضی هم هستند ، تندخوانی برای دروس محاسباتی را نیز ارائه می‌کنند و تقریباً اولین بار است در مورد تندخوانی دروس محاسباتی در کنکور صحبت می‌شود .

خرید دوره

2،350،000 تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

نحوه ارائه مطالب

این دوره به صورت غیر حضوری بوده و فقط کافیه که موبایل یا کامپیوتر داشته باشید ، تمامی مطالب به سادگی در دسترس شما خواهد بود .

فایل‌های ویدیویی و صوتی با استفاده از پلیر SpotPlayer و PDFها و بازی‌ها و نرم افزار ها در پنل کاربری شما قرار می‌گیرند .

مباحث در 21 جلسه اصلی و چندین جلسه ضمیمه توضیح داده می‌شود که سرفصل مطالب به 6 موضوع اصلی تقسیم می‌شوند .

سرفصل مطالب

1

تقویت ماهیچه چـشم

2

مسیر عصبی تندخوانی

3

کاهـش مقاومت مغـز

4

عـادات غـلط مـطالـعه

5

ســرمایه‌های یادگیـری

6

خلاصه نویسی اصـولی

خرید دوره

2،350،000 تومان​

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه