Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

برنامه ریزی کنکور 1404 (کلیک کنید)

درباره کنکور تی وی

ما دقیقاً چه کارهایی برای شما می‌کنیم

مشاوره کنکور

در دوران تحصیل خودم هیچوقت برنامه‌ی قابل اعتمادی برای درس خواندن نداشتم و همیشه یک عدم اطمینان ته دلم داشتم و برای همین معمولاً هیچ برنامه‌ای را تا انتها به اتمام نمی‌رساندم و دائماً در حال تغییر دادن برنامه‌هایم بودم .
تغییر دادن برنامه‌ها همواره تنش و استرس من را زیاد می‌کرد تا جایی که آرام آرام سطح توقعم را از خودم پایین می‌آوردم یا بیخیال خیلی قسمت‌ها که باید انجام می‌دادم می‌شدم .

امروز با وجود کنکور تی وی قرار هست که شما حتی کوچکترین نقطه‌ی ابهامی در هیچ کجای کنکور نداشته باشید و در تمامی مراحل بدون ابهام و با تکیه بر یک برنامه‌ی محکم و سالم مسیر را درست و حرفه‌ای طی کنید تا تجربه‌های تلخ امثال من را تجربه نکنید .

درباره ما و تماس باما 1

مشاوره جلسه‌ای آنلاین و تلفنی

شما می‌توانید با رزرو وقت  قبلی در سایت با هر یک از مشاورین ما جلسه خصوصی تلفنی یا آنلاین داشته باشید و تمامی مشکلات و مسائل درسی و کنکوری خود را با بهترین مشاورین ما در میان بگذارید و دقیق‌ترین و علمی ترین راهکارها را برای کنکور خود داشته باشید .

مشاور تعیین رشته

طرح مشاوره بلند مدت یکساله

این طرح ظرفیت محدودی دارد و برنامه‌های بلند مدت و کوتاه مدت یکساله دقیق متناسب با شخصیت ، علاقمندی و توانمندی مراجع تنظیم می‌گردد و نظارتی مستمر برای اجرای دقیق آن تا آخر سال صورت می‌گیرد . جهت اطلاع دقیق از این طرح با پشتیبانی تماس بگیرید .

درباره ما و تماس باما 4

انتخاب رشته

اطلاعاتی در مورد انتخاب رشته وجود دارد که به راحتی در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی یافت نمی‌شود اما در اینجا قرار هست که این بخش حساس را با اطلاعاتی دقیق از رشته‌ها و ظرفیت دانشگاه‌ها مبنی بر علاقه ، شخصیت و توانمندی شما  در اختیارتان قرار گیرد .

مشاور انتخاب رشته چه ویژگی هایی دارد ؟

مشاوره روانشناسی کنکور

استرس ، افسردگی و وسواس از اعضای در هم تنیده‌ی سال کنکور هستند و واقعیت این است که رسیدگی به این‌ها در تخصص مشاور کنکور نیست و در تخصص روانشناس است . به همین جهت در کنکور تی وی ما در کنار مشاوره کنکور از روانشناس هم کمک می‌گیریم .

درباره ما و تماس باما 7

پادکست رادیو کنکور

مجموعه‌ای از پادکست‌ها است که از سال 1393 پیرامون کنکور در کست باکس ، فیدیبو ، اسپاتیفای ، گوگل پادکست و اپل پادکست منتشر می‌شود که مسائل مشاوره کنکور و مسائل تحصیلی را در قالبی ساده و علمی به صورت رایگان ارائه می‌کند .

درباره ما و تماس باما 9

مجله کنکور تی وی

در کنکور تی وی سعی داریم که مرجعی جامع و کامل در مورد تمامی مسائل تحصیلی و کنکور داشته باشیم تا منبعی مطمئن با بیانی ساده و صادقانه از مطالبی که یک کنکوری به آن احتیاج دارد را بنویسیم . این مطالب طبف وسیعی از مطالب مشاوره‌ای و درسی را شامل می‌شود  .

تدریس رایگان کنکور

وقتی دوم دبیرستان بودم و کتاب ریاضی 2 را از سر مبهم بودن و غیر قابل فهم بودن پاره کردم و گریه می‌کردم یک معلم خوب به اسم آقا بهمن که همسایه ما بود باعث شد نگاه من به این درس که ازش متنفر بودم عوض بشه و در نهایت همین مرد بزرگ باعث شد که من بعد از دوران مدرسه معلمی ریاضی را انتخاب کنم .

بعد از اینکه 3 سال معلم ریاضی بودم در سال 1394مشاهده‌ی 3 نکته زیر باعث شد که یاد پاره کردن کتاب ریاضی خودم در دبیرستان بیفتم و این انگیزه را پیدا کنم که همانطور که آقا بهمن بدون هیچ چشم داشتی من را با ریاضی آشتی داد ، من هم دین خودم را به همه‌ی بچه‌ها ادا کنم و بدون هیچ چشم داشتی آن‌ها را با ریاضی آشتی بدهم .

1- در سفرم به چند شهر محروم متوجه شدم که در برخی از این شهرها حتی معلم ریاضی تشریحی هم ندارند ، چه برسه به معلم نکته و تست کنکور که دیگه آرزو محسوب می‌شد .

2- از طرف دیگر در همین شهر بزرگ تهران بیش از 80 درصد افراد توان رفتن به کلاس‌های کنکور را نداشتند و راستش حتی اگر توان مالی رفتن به این کلاس‌ها را هم فراهم می‌کردند ، کیفیت بسیاری از این کلاس‌ها در سطح امتحان نهایی‌ دادن هم نبود .

3- از طرف دیگر من به عنوان یک معلم ریاضی در بهترین آموزشگاه‌های تهران شاهد این بودم که کنکوری‌ها و به خصوص بچه‌های کنکوری تجربی یک ترس کاذب از درس ریاضی کنکور دارند که ناشی از تدریس نادرست و غیر پله‌ای این بحث در کلاس‌ها بود که حتی موجب این شده بود که بسیاری از دانش آموزان به طور کامل بیخیال این درس شوند .

بهترین کاری که می‌توانستم انجام دهم ساخت ویدیوهای آموزشی بود که روی همین وبسایت که آن موقع اسمش ( میز طراح کنکور ) بود قرار دهم و بالغ بر 30هزار نفر از این ویدیوها در سراسر کشور برای کنکور سال 1395 استفاده کردند و بیش از 300 نفر از آن‌ها ریاضی را بالای 80درصد زدند .

این تجربه آن‌ چنان لذت بخش بود که همواره تا امروز ادامه دارد و همیشه ادامه خواهد داشت و متوقف نخواهد شد .

همیشه از خودم می‌پرسیدم که آیا واقعاً لازم است که اینقدر مطالب کتاب‌ها سخت و پیچیده باشند ؟
واقعیت این است که کسانی که این کتاب‌ها را می‌نویسند توجهی ندارند که قصدشان آموزش است و اگر مطالب بدون ابهام و ساده نباشند اشتیاق یادگیری را کاهش می‌دهند .

محصولات تکنیکی

شما را نمی‌دانم ، اما به شخصه بخاطر بی توجهی به مهارت‌های اساسی یادگیری و مدیریت زندگی بود که یکسال پشت کنکور ماندم و سالی هم که به دانشگاه رفتم بسیار سال رنج آوری بود .

بعدها که خودم معلم شدم و بعد از آن به کار مشاوره کنکور رو آوردم و سیستم‌های آموزشی پیشرفته و موفق جهان را مطالعه کردم ، متوجه شدم که چقدر با بی درایتی و بی توجهی مدرسه‌هایی که در آن‌ها بودم 12 سال از دوران مدرسه را به زور و به بهانه‌ی کسب نمره و با استرس سپری کردم .

امروز همه‌ی تکنیک‌هایی که شما برای بهبود شرایط درس خواندن و کنکور دادن لازم دارید در کنکور تی وی به صورت محصولات آموزشی زیر نظر متخصص ترین افراد و با بالاترین استانداردهای علمی ارئه می‌شود تا به جای روی اشتباه و تلخ یادگیری استرس زایی که من و امثال من در مدرسه چشیدیم ، شما روی درست و شیرین یادگیری بدون نگرانی را حس کنید .

مجموعه‌ی این تکنیک‌ها در 6 دسته زیر طبقه بندی می‌شوند که اگر محصول آن‌ها تولید نشده باشد در جلسات مشاوره در صورت نیاز به آن‌ها می‌پردازیم .

درباره ما و تماس باما 12

الف) مهارت‌ مطالعه و یادگیری عمیق

تند خوانی
خلاصه نویسی حرفه‌ای و اصولی
تقویت دقت و تمرکز
تقویت انعطاف فکری
تقویت مهارت حل مساله
تقویت حافظه
تصحیح عادات غلط مطالعه
آشنایی با دیدگاه طراح کنکور و
شیوه طرح سوالات کنکور

درباره ما و تماس باما 14

ب) مهارت مدیریت زمان و برنامه ریزی

تفکر استراتژیک
تنظیم ارزش‌ها و اصول
مهارت مدیریت زمان به سبک GTD ( نظم فکری و بیرونی )
مدیریت زمان 52/17
مدیریت تکنولوژی
مدیریت روابط
عادت سازی با Tiny Habits

درباره ما و تماس باما 16

ج) مهارت درست اندیشیدن

تفکر نقادانه و پیش نگری منطقی
انتخاب دیدگاه صحیح
کشف روابط منطقی در جملات
کلی نگری در مسائل پیچیده
پیچیده نگری در مسائل ساده
دیدگاه علمی
تقویت خلاقیت

درباره ما و تماس باما 18

د) مهارت خود مراقبتی و تسلط بر زندگی

مدیریت تفریح
تنظیم استراحت و خواب
تغذیه‌ی اصولی
استفاده از هنر جهت تنظیم روان
ایجاد تعادل در بخش‌های مختلف زندگی
تنظیم فعالیت بدنی

سرمایه های یادگیری

هـ) تقویت سرمایه‌های روانشناختی

آموزش مسئولیت پذیری
افزایش خودکارآمدی
افزایش خوش بینی
افزایش تاب آوری
مهارت کنترل استرس
انگیزه سازی شوق آفرین
مقابله با اهمالکاری و افزایش عزت نفس
کنترل عاطفی
همدلی

درباره ما و تماس باما 21

و ) تست‌های احتمالی کنکور

موفق‌ترین و یکی از خاص‌ترین محصولات کنکور تی وی تست‌های احتمالی درس ریاضی کنکور هستند که هر سال 3 هفته مانده به کنکور منتشر می‌شوند و برمبنای سیستم حاکم بر تفکر طراح کنکور همچون کارآگاه‌های پلیس شما را با دیدگاه طراح و نوع تفکر طراح کنکور آشنا می‌کند و در اصطلاح به آن روش ( میز طراح کنکور ) می‌گوییم .

وقتی شما قبول بشید تازه کار ما شروع میشه

ما تا آخر راه با شما هستیم

ما اینجا هستیم که صدای شما را بشنویم و همیشه بهترین پاسخ را برای شما خواهیم داشت .
قرار  است تمام تصور تلخ و نادرستی که از کنکور ساختید را تمام کنیم  .
با وجو کنکور تی وی دیگر قرار نیست کسی برای کنکور سختی بکشد .

african-american-teen-student-looking-away-isolate-7Y69R29.png
0
سال تجربه
0 +
ساعت آموزش رایگان
0 +
تعداد دانش آموختگان ما

کنکور تی وی

از آغاز تا کنون

این وبسایت ابتدا در سال 1391 توسط محمد قاسمی با نام ( میز طراح کنکور ) در دامنه www.sanjesh.us برای ارائه‌ی جزوه‌های آموزش ریاضی و ارائه‌ی تست‌های احتمالی درس ریاضی کنکور تاسیس شد .

در سال 1393 بعد از باطل شدن مجوز فعالیت دامنه‌های با پسوند (( .us )) این وبسایت به آدرس فعلی یعنی www.konkur.tv منتقل شد و مجوز فعالیت مجدد از اینماد را دریافت کرد .

در سال 1393 رویکرد مشاوره کنکور نیز به برنامه‌های خدماتی این وبسایت اضافه شد و طی نتایج مثبتی که پدید آمد این برنامه در سال‌های بعد در قالب سه طرح مشاوره‌ای بلند مدت با نام‌های طرح نقره‌ای ، طرح طلایی و طرح الماسی اراده می‌شد .

در همان سال اولین فصل از پادکست معروف رادیو کنکور با صدای محمد قاسمی عرضه شد و با استقبال بی نظیری در شبکه‌های اجتماعی و به خصوص در تلگرام مواجه شد به نحوی که یکی از پادکست ها نزدیک به 100 هزار بار فوروارد شده بود .

در همان سال با همکاری یک تیم متخصص محصول رایگانی برای خودهیپنوتیزم تنظیم خواب و کنترل استرس با صدای محمد قاسمی منتشر شد که بالغ بر 100 هزار بار در محیط تلگرام فوروارد شد .

در بهار سال 1395 بخش آموزش‌های ویدیویی رایگان به این سایت اضافه شد و 60 ساعت ویدو رایگان آموزش ریاضی کنکور با حل 1500 تست بر روی سایت قرار گرفت و بالغ بر 30 هزار نفر آن‌ها را از محیط پرشین گیگ دانلود کرده بودند .

با توسعه و برند سازی هر چه بیشتر میز طراح کنکور در تلگرام و موفقیت‌هایی که دانش آموزان ما در کنکور 1395 داشتند در تابستان سال 1395 با سرمایه گذاری در توسعه ربات تلگرام میز طراح کنکور ، تمامی خدمات سایت در محیط تلگرام با حس و حال بسیار راحتی همچون یک اپلیکیشن در دسترس قرار گرفت و محل تبادل اصلی این مجموعه محیط تلگرام بود .

در پاییز سال 1396 طی بیماری مزمن مدیر مجموعه آقای محمد قاسمی و تشخیص اشتباه پزشکان فعالیت‌های سایت به کمترین مقدار خود رسید اما خدمات تلگرامی همواره برقرار بود .

در زمستان سال 1396 با فیلترینگ تلگرام و کاهش فعالیت سایت به علت بیماری مدیریت فعالیت‌های مجموعه در سطح معرفی دهان به دهان رسید و تا سال انتهای سال 1400 با کاهش سطح فعالیت شدید همراه بود .

در سال 1397 طی تغییر پلتفرم سایت از جوملا به وردپرس و تغییر اساسنامه نام این وبسایت از ( میز طراح کنکور ) به ( مگوپ ) تغییر کرد .

در ابتدای سال 1401 و تصحیح تشخیص پزشکان و بهبود آقای محمد قاسمی سیستم سایت با مدیریت دوباره ایشان از سر گرفته شد و نام ( مگوپ ) تبدیل به شرکت مادر آموزشی شد و این سایت برای بار دوم با پیشنهاد دکتر دهبان به ( کنکور تی وی ) تغییر نام داد و زیر مجموعه‌ی مگوپ قرار گرفت .

از تابستان سال 1401 تمامی فعالیت‌های این سایت از سر گرفته شد و اساسنامه‌ی جدیدی برای فعالیت‌های آن نوشته شد .

قوانین ومقررات سایت کنکور دات تیوی

تمامی محتوا و اصول کلی این سایت بر مبنای قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و برحسب نیاز به مجوز هر کالا یا خدماتی در سایت اقدام لازم به عمل می آید .

اجازه کپی برداری از مطالب فقط با حفظ منبع لینک دار از نظر بنده مجاز است و در غیر اینصورت من رضایتی ندارم .

محتوای این سایت همه بر مبنای اصول علمی است و برداشت و نظر شما به نوبه ی خود محترم بوده ، اما مسئولیت برداشت شما از مطالب به عهده ی خود شماست و تا جایی که شده سعی کردم که جنبه های لازم به توضیح رو به صورت منطقی و کامل توضیح داده شود .

اگر محتوایی در سایت موجب ناراحتی فرد یا عده ای شود آن را سریعاً از طریق پشتیبانی سایت باید پیگیری شود تا در صورت عدم تطابق قانونی آن محتوا حذف شود .

در برنامه ریزی مشکل داری؟

برای 1 جلسه رایگان تلفنی برای آشنایی با دوره برنامه ریزی و چیزهایی که مشاورها نمیگن فرم رو پر کن