Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

دوره برنامه ریزی کنکور ( کلیک کنید )

تحلیل کنکور زبان ۱۴۰۱

زمان حدودی مطالعه : ۳ دقیقه ⏱

کنکور زبان یکی از کنکورهای شناوری است که توسط سازمان سنجش در هر سال برگزار می‌شود. به دلیل این که امکان شرکت در کنکور رشته‌های شناور در کنار رشته‌های اصلی وجود دارد، همواره افراد زیادی که علاقه‌مند به این رشته‌ها هستند در کنکورهای شناور ثبت نام کرده و برای رسیدن به رشته و دانشگاه مورد علاقه خود تلاش می‌کنند. امسال نیز کنکور زبان در دو نوبت تیر و دی ماه در سال ۱۴۰۱ برگزار شد. در ادامه تحلیل کنکور زبان ۱۴۰۱ مورد بحث قرار خواهد گرفت.

کلید کنکور زبان ۱۴۰۱

در ادامه مبحث تحلیل کنکور زبان ۱۴۰۱، در خصوص کلید این آزمون صحبت می‌شود. پس از پایان کنکور کلید آزمون در اختیار داوطلبان قرار داده می‌شود. معمولا سازمان سنجش پس از مدتی کلید رسمی و معتبر سوالات را روی سایت خود قرار می‌دهد که داوطلبان بتوانند از آن استفاده کنند. استفاده از کلید برای این که داوطلبان بدانند چه سوالاتی را درست و کدام را غلط پاسخ داده‌اند، کمک‌کننده است. در ادامه هم داوطلبان می‌توانند رتبه و عملکرد خود در کنکور را به طور دقیق بررسی کنند. در ادامه کلید سوالات کنکور ۱۴۰۱ برای دانلود داوطلبان آماده شده است که می‌توانید از آن استفاده کنید.

کلید کنکور زبان 1401

تحلیل کنکور زبان دی ماه ۱۴۰۱

در کنکور امسال طبق گفته‌ و تصمیم سازمان سنجش، تمامی دروس عمومی حذف شده و همچنین زیر شاخه‌ای نیز برای رشته‌هایی مختلف وجود ندارد. به همین دلیل بسیاری نگران سطح سوالات و نکاتی بودند که از آن‌ها در کنکور سوال مطرح می‌‌شود. با توجه به این که داوطلبان تنها به سوالات تخصصی پاسخ می‌دهند، با تحلیل کنکور زبان ۱۴۰۱ که در دی ماه برگزار شد می‌توان به صورت دقیق به این موارد پرداخت. برای تحلیل دقیق و صحیح سوالات با مجموعه کنکور تی وی همراه باشید.

رتبه‌ های برتر کنکور 1405

تحلیل سوالات اختصاصی و عمومی کنکور زبان تخصصی

کنکور زبان در سال ۱۴۰۱ در دو نوبت تیر ماه و دی ماه برگزار شد و داوطلبان در آن به رقابت با یکدیگر پرداختند. تحلیل سوالات کنکور به داوطلبان کمک زیادی می‌کند و آن‌ها اشتباهات و نقاط قوت خود را متوجه می‌شوند. همچنین تحلیل سوالات تخصصی این کنکور برای داوطلبانی که برای سال بعد آماده رقابت می‌شوند، بسیار کمک‌کننده است. برای این منظور مجموعه تخصصی و حرفه‌ای کنکور تی وی به صورت ویژه تحلیل دقیقی از سوالات مطرح‌شده در کنکور را انجام داده است که در صورت نیاز می‌تواتید از این تحلیل بهره‌مند شوید.

تحلیل کنکور زبان 1401

تحلیل و پاسخ تشریحی زبان تخصصی کنکور

تحلیل کنکور زبان ۱۴۰۱ موضوعی است که داوطلبان شرکت‌کننده در این کنکور و همچنین داوطلبان دیگری که خود را برای کنکور سال بعد آماده می‌کنند به دنبال آن هستند. با تحلیل دقیق و اصولی سوالات به همراه پاسخنامه تشریحی برای تسلط کافی روی موضوعات آماده می‌شوید و اگر نیاز دارید که سوالاتی را که در کنکور به آن‌ها پاسخ دادید به طور تخصصی جوابشان را بدانید، این تحلیل به کمکتان می‌آید. سطح سوالات در کنکور زبان همچون سال‌های قبل شامل سوالات آسان و سخت بود که داوطلبان مسلط به راحتی می‌توانستند به این سوالات پاسخ دهند.

پاسخنامه تشریحی کنکور زبان

در انتهای بحث تحلیل کنکور زبان ۱۴۰۱ باید به این موضوع اشاره کنیم که شما می‌توانید پاسخنامه تشریحی تمام سوالات مطرح‌شده در کنکور زبان در دو نوبت تیر و دی ماه را از طریق کنکور تی وی دریافت کرده و سوالات را زیر ذره‌بین ببرید.

بودجه بندی کنکور انسانی 1404
تحلیل و پاسخنامه کنکور زبان 1401

کنکور زبان یکی از چالشی‌ترین کنکورهایی است که توسط سازمان سنجش برگزار می‌شود و برخی از سوالات آن نیاز به تحلیل و بررسی زیادی دارند. برای تحلیل کنکور زبان ۱۴۰۱ مجموعه کنکور تی وی این امکان را برای داوطلبان فراهم کرده است که از بهترین تحلیل‌ها و نکات در خصوص سوالات کنکور زبان در هر دو نوبت بهره‌مند شوند.

تحلیل سوالات کنکور زبان به چه منظوری انجام می‌شود؟

داوطلبان برای بررسی دقیق سوالاتی که به آن‌ها پاسخ داده‌اند و همچنین داوطلبان سال آینده کنکور برای آماده‌سازی بیشتر به تحلیل سوالات کنکور نیاز دارند.

با توجه به حذف دروس عمومی، سوالات کنکور زبان در چه سطحی بود؟

با توجه به حذف تمام دروس عمومی، سوالات تخصصی کنکور زبان ۱۴۰۱ هم در سطح سخت و هم آسان مطرح شده بودند و همچنین شاهد تغییر در منابع سوالات در برخی از بخش‌ها نیز بودیم.

در برنامه ریزی مشکل داری؟

برای 1 جلسه رایگان تلفنی برای آشنایی با دوره برنامه ریزی و چیزهایی که مشاورها نمیگن فرم رو پر کن