Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

برنامه ریزی کنکور 1404 (کلیک کنید)

بهترین اساتید کنکور

زمان حدودی مطالعه : 3 دقیقه ⏱

بهترین اساتید کنکور ، در سال‌های اخیر تست‌های کنکور سخت شده و حل آن‌ها تنها به کمک جزوه‌های مدرسه غیرممکن به نظر می‌رسد. از سوی دیگر ، قبولی در رشته‌های پرمتقاضی آسان نیست . آشنایی با تکنیک‌های مطالعه ، تست زنی و تندخوانی موفقیت را تضمین می‌کند .

بهترین اساتید کنکور 1

بهترین اساتید کنکور در تهران

بسیاری از دانش‌آموزان آینده خود را به کنکور گره زده‌اند . والدین نیز معتقدند موفقیت در کنکور تنها راه برای تضمین آینده فرزندان آن‌ها است .

مؤسسات کنکوری و آموزشی مختلفی وجود دارد که با وعده کسب رتبه‌های تک رقمی پول‌های فراوانی از داوطلبان می‌کنند. از سوی دیگر، انتخاب بهترین اساتید که تجربه کافی در حوزه تدریس کنکور داشته باشند کار ساده‌ای نیست . برخی داوطلبان علی‌رغم پرداخت هزینه بالا و شرکت در کلاس‌های خصوصی یا آزمون‌های آزمایشی نمی‌توانند به نتیجه دلخواه دست پیدا کنند .

همه این موارد دلایل قانع‌کننده‌ای برای معرفی اساتید مجرب کنکور است. مزیت اصلی بهره‌گیری از مهارت این اساتید یادگیری فنون تست زنی نیست. آن‌ها در گام اول تکنیک‌هایی به شما یاد می‌دهند که به تثبیت مطالب در ذهنتان کمک می‌کند. زیرا شیوه تدریس و مطالعه دروس مختلف با یکدیگر متفاوت است. روشی که به یادگیری درس زبان کمک می‌کند برای درس ریاضی یا زیست کاربرد ندارد.

بهترین اساتید کنکور ریاضی

کنکور ریاضی علی‌رغم اینکه در سال‌های اخیر با کم لطفی داوطلبان مواجه شده و تعداد متقاضیان آن رو به کاهش است، اما سخت‌ترین گروه آزمایشی در کنکور محسوب می‌شود. استفاده از توانمندی و تجربه بهترین اساتید کنکور ریاضی برای داوطلبان رشته ریاضی اهمیت بیشتری دارد. زیرا آن‌ها با حجم بالای فرمول مواجه هستند که باید همه آن‌ها را به خاطر سپرده و در جلسه آزمون از آن استفاده کنند. هرگز فراموش نکنید که در انتخاب اساتید مجرب به سابقه و کارنامه کاری آن‌ها توجه کنید.

دفترچه انتخاب رشته تجربی 1405

تبلیغات نمی‌تواند دلیلی برای بازدهی بالای یک فرد باشد. قبل از انتخاب یک استاد یا کلاس خصوصی این مورد را بررسی کنید که تراز، رتبه و درصد قبولی داوطلبانی که در کلاس‌های این استاد شرکت کرده‌اند چقدر بوده است.

بهترین اساتید کنکور تجربی

زیست‌شناسی مهم‌ترین درس در رشته تجربی است. اغلب داوطلبان علی‌رغم مطالعه کتاب درسی، کتاب‌های تست و موفقیت در آزمون‌های آزمایشی نمی‌توانند درصد قابل قبولی در آزمون سراسری کسب کنند. در صورت عدم کسب درصد بالا در زیست‌شناسی هیچ شانسی برای قبولی در رشته پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی و برخی رشته‌های پیراپزشکی ندارید. انتخاب استادی مجرب می‌تواند در مفاهیم درس زیست را ساده‌تر کند.

اغلب داوطلبان کنکور تجربی استاد عمارلو را می‌شناسند. استاد عمارلو یکی از بهترین اساتید درس زیست‌شناسی محسوب می‌شود. مطالعه کتاب‌ها و جزوه‌های او به شما کمک می‌کند که علاوه بر ایجاد ارتباط منطقی بین مباحث مختلف کتاب، آن‌ها را به خوبی به ذهن بسپارید. البته، استفاده از جزوات و کتاب‌های دکتر آرام فر نیز تأثیر به‌سزایی در موفقیت شما خواهد داشت. برای انتخاب بهترین اساتید کنکور در درس شیمی نیز گزینه‌های متعددی وجود دارد. بررسی‌های من نشان می‌دهد استفاده از تجربیات دکتر بابایی، مصلایی و مرادی مؤثر خواهد بود.

بهترین اساتید کنکور 3

بهترین اساتید کنکور انسانی

در کنکور انسانی به دلیل حجم بالای مطالب حفظی، مطالعه مفهومی و برقراری ارتباط بین مباحث مختلف اهمیت دارد. برای تسلط به زبان عربی اساتیدی از جمله تاجبخش، بوذری و جواد پوران را توصیه می‌کنم. معمولاً مدارس از اساتید مختلف دعوت می‌کنند تا برخی مطالب کتاب درسی یا روش برنامه‌ریزی را به داوطلبان آموزش دهند. با بررسی عملکرد این اساتید و مقایسه اساتید کنکور می‌توانید انتخاب هوشمندانه‌ای داشته باشید.

کارنامه کنکور 1402

بهترین اساتید کنکور در ایران

برای اینکه در مرحله انتخاب بهترین اساتید کنکور عملکرد خوبی داشته باشید شناخت ویژگی‌های متمایز و برجسته آن‌ها الزامی است. اولین ویژگی آن‌ها استفاده از روش‌های نوین برای آموزش مباحث درسی است. این افراد تکنیک‌ها و میان‌بر‌هایی برای حل مسائل مختلف به شما یاد می‌دهند. آن‌ها بهترین الگو برای مطالعه هر درس را می‌دانند و به شما یاد می‌دهند. این اساتید از روش‌هایی جالب برای افزایش انگیزه داوطلبان استفاده می‌کنند.

نکته‌ای که باید بدانید این است که تنها با شرکت در کلاس اساتید مجرب موفق نخواهید شد. حتی اگر از تجربه بهترین معلمان خصوصی بهره ببرید، جدیدترین تکنیک‌ها را بدانید و به بهترین منابع آموزشی دسترسی داشته باشید بدون تلاش و پشتکار موفق نخواهید شد. منظورم این نیست که بدون آموزش و راهنمایی موفق می‌شوید، اما تلاش شما مکمل تجربه اساتید است. قبل از هر چیزی قاطعانه تصمیم بگیرید و بدانید برای آینده چه می‌خواهید. در مرحله بعد با انتخاب بهترین اساتید در این رقابت سخت و نفس‌گیر موفق شوید.

بهترین اساتید کنکور 5

کنکور یک مارتن سخت است. بدون استفاده از تکنیک‌های نوین و آموزش‌های لازم نمی‌توان در این مسیر موفق بود. یکی از ابزار‌هایی که می‌تواند حل تست‌های کنکور را ساده‌تر کند استفاده از تجربه، دانش و مهارت بهترین اساتید کنکور است. اما آن دسته از داوطلبانی که تصور می‌کنند شرکت در کلاس بهترین اساتید و پرداخت هزینه گزاف تنها راه موفقیت در کنکور است، به این مورد توجه داشته باشند که موفقیت حاصل تلاش و پشتکار است. استفاده از کلاس خصوصی تنها مکمل تلاش‌های شما خواهد بود.

تعداد سوالات کنکور تجربی 1402

سوالات کنکور

ویژگی بهترین اساتید کنکور چیست؟

آن‌ها از روش‌های نوین برای آموزش مطالب استفاده می‌کنند، تسلط کافی به کتاب درسی و درسنامه‌ها داشته و با استاندارد‌های آزمون سراسری آشنا هستند.

چرا استفاده از کلاس اساتید برتر کنکور مهم است؟

در اغلب موارد، فرمول‌ها و مباحث کتاب درسی برای حل تست‌های کنکور در زمان کم مناسب نیستند، با استفاده از مهارت و تجربه این اساتید می‌توانید روشی کاربردی برای حل تست‌های کنکور یاد بگیرید.

در برنامه ریزی مشکل داری؟

برای 1 جلسه رایگان تلفنی برای آشنایی با دوره برنامه ریزی و چیزهایی که مشاورها نمیگن فرم رو پر کن