• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

قسمت دوم ریاضی : تنفر زدایی از ریاضی بخش دوم

در قسمت اول پیرامون اساسی ترین بخش ها تنفر از ریاضی و این که تنفر شما از ریاضی فقط برداشت ذهنی شماست بحث شد .
در این جلسه این مساله رو در ابعاد تحلیلی تر مورد بررسی و کنکاش قرار می دهیم که اساساً چرا چیزی به نام تنفر از ریاضی در شما شکل گرفته و این موضوع رو عمیقاً آسیب شناسی خواهیم کرد .
به هرحال یکی از مباحث مهم در کنکور ریاضی است و رویکرد مشاوره کنکور که در دو ویدیوی اول مورد بحث قرار گرفته است خیلی پر اهمیت و ویژه است و باید این برداشت ذهنی شما از ریاضی کنکور و کلیت ریاضیات اصلاح شود تا بتوانید یادگیری را به معنای واقعی درک کنید .
هنگامی که حس تنفر شما از ریاضی فروکش کند ، حقیقت ریاضی خود را نمایان میکند و متوجه سطح سادگی اون خواهید شد …video - قسمت دوم ریاضی : تنفر زدایی از ریاضی بخش دوم نمایش :دی ۹, ۱۳۹۸
مطالب مرتبط

۰ پاسخ به "قسمت دوم ریاضی : تنفر زدایی از ریاضی بخش دوم"

  ارسال یک پیام

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  درباره ی میز طراح کنکور (MEGOP)

  کنکور روابط والدین و فرزندان را ناخشنود کرده و روابط معلم و دانش آموزان را نیز تیره کرده است و درس را وسیله ای برای کاهش آزادی دانش آموز تبدیل کرده و درس خواندن را از دنیای مطلوب دانش آموز خارج کرده است . اساس مجموعه مگوپ ( میز طراح کنکور ) تحقیق برای راهکارسازی در برطرف سازی معضلات آموزشی و تربیتی ایران برمبنای جدید ترین متدهای علمی جهان بوده و سعی در بومی سازی آن متد ها دارد . بزرگترین معضل امروز نظام آموزش و تربیت کشور ما کنکور است و تلاش ما برطرف کردن تصویر تاریک کنکور است .
  کلیه حقوق محتوای این سایت برای محمد قاسمی محفوظ است