دوره‌ جامع

تـندخوانی

سرعت بیشتر ، وقت بیشتر ، آرامش بیشتر

روش‌های قدیمی همیشه احساس امنیت می‌دهند اما ... خب

اگر ابزارهای قدیمیت جواب نمیدن به ابزار جدید فکر کن
اگر تنها ابزار شما چکش باشه همه چیز را میخ می‌بینید ، یکبار ابزاری دیگر به دست بگیرید

به من اعتماد کن ، تا پایین صفحه بیای پشیمون نمیشی

آیا مسئولیت سنگین ندیدن ویدیو زیر را می‌پذیرید ؟

17 دقیقه فیلم مهم رو نمیتونی ببینی ، از موفقیت صحبت نکن

ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که با یادگیری تندخوانی حیرتی همچون حیرت این کودکان که چشم ضعیفی داشتند و برای اولین بار عینک را تست می‌کنند تجربه خواهید کرد ، تندخوانی و تنظیم سرمایه‌های یادگیری و  عینکی جدید برای مشاهده واقعی کنکور شما خواهد شد 

خرید دوره

2 میلیون و 350 هزار تومان

820 هزار تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

در لینک زیر نمونه تدریس کاملی ببینید

سوال1 :اگر تندخوانی در یادگیری مفید است ، پس چرا در مدارس و دانشگاه‌های ایران خبری ازش نیست ؟

در مدارس و دانشگاه‌های ایران از خیلی چیزهای مهم تر از تندخوانی مثل مهارت‌های ارتباطی و همدلی و تفکر نقادانه هم خبری نیست ، خبری از آموزش رقابت سالم و دوستیابی هم نیست ، تندخوانی که جای خود دارد ، از سال 1970 تمامی مدارس و دانشگاه‌های معتبر دنیا واحدی به نام تندخوانی دارند و مدارس کشورهایی که سیستم آموزشی سالمی دارند نیز با تندخوانی کار می‌کنند ، دلیلشم واضح است ، چون :

وقتی میشه با سرعت بالاتر بهتر خواند ، خب چرا نکنیم ؟

کنکور سخته چون

سوال2 : رتبه‌های برتر هم تندخوانی کردند و به اینجا رسیدند ؟

شما برای سفر از تهران به اهواز میتوانید از راه‌های زیادی استفاده کنید :
ماشین، اتوبوس، هواپیما، دوچرخه، فرقون، پیاده

همه‌‌ی این روش‌ها شما را به مقصد می‌رسانند اما مقدار مشقت ، فشار ، اتلاف وقت و امنیت متفاوتی دارند که شما باتوجه به تحمل ، پول و وقتی که در اختیار دارید یکی را انتخاب خواهید کرد .

همه ی این 6 راه شمارو به مقصد میرسونن

یک رتبه برتر می‌تواند با مشقت مسیر کنکور را طی کند و یا یک رتبه برتر دیگر می‌تواند با لذت و بدون اذیت مسیر را طی کرده باشد و ما هیچ چیز در این مورد نمی‌دانیم و فقط می‌بینیم که این دو نفر به مقصدشان که رتبه‌ی برتر کنکور است رسیدند .

خلاصه اینکه اگر رتبه برتر مد نظر تندخوانی بلد بوده باشد که شانس خودش را بالا برده و قوی‌تر و با سختی کمتری نسبت به بقیه سر جلسه حاضر شده است و اما اگر تندخوانی بلد نبوده ، واقعاً زجر بیخود زیادی کشیده که شما می‌توانید این زجر را تحمل نکنید . پس لزومی ندارد که همه‌ی رتبه‌های برتر تندخوانی بلد بوده باشند ، اما وقتی سرعت مطالعه را 3 یا 4 برابر می‌کنید و همزمان دقت و یادگیری شما چند برابر می‌شود ، شما ابزاری حرفه‌ای و بسیار قدرتمند در اختیار دارید .

وقتی به شما خبر دهند که میتوانید 3 برابر بهتر بخوانید ، بهتر ببینید و بهتر بشنوید و در نهایت بهتر تست بزنید ، واکنش شما چه خواهد بود ؟ مسلماً مفز شما تلاش میکند تا باور نکند که یک وقت شما روش قدیمیتان را که مغز به آن عادت کرده را رها نکنید .

به تصویر بالا نگاه کنید ، آن دو نفر سمت راست فکر می‌کنند هرچه بیشتر زور بزنند و فشار بیشتری به خود بیاورند ، بیشتر جواب می‌گیرند و حتی آن‌قدر به روش قدیمی خودشان اطمینان دارند که حاضر نیستند یک بار به این چرخ هایی که نفر سمت چپ نشان می‌دهد فکر کنند و همواره مشغول زور زدن و مصرف انرژی بیهوده هستند. باورتان بشود یا نه ، بالای 99درصد مردم چنین رفتاری دارند و جالب است که همواره نگران این هستند که چرا خودشان و فرزندانشان پیشرفت نمی‌کنند. وقتی پیشرفت می‌خواهید باید از بهترین چیزهایی که در دسترستان است استفاده کنید و یکی از بهترین ابزارهایی که الان در اختیار دارید همین ابزار تندخوانی است .

 

چرا محمد قاسمی ؟

محمد قاسمی مدرس و مشاور کنکور

چون ایشان همزمان یک معلم ریاضی کنکور ، یک مشاور کنکور با تجربه و یک مربی تندخوانی حرفه ای هستند و ترکیب این‌ها موجب می‌شود که تمام نیازهای یک کنکوری را برای این محصول در نظر بگیرند و مهم تر از همه اینکه چون معلم ریاضی هم هستند ، تندخوانی برای دروس محاسباتی را نیز ارائه می‌کنند و تقریباً اولین بار است در مورد تندخوانی دروس محاسباتی در کنکور صحبت می‌شود .

ایشون اهل پژوهش و مطالعه سیستم های آموزشی است ، بنابراین آموزش های استاندارد و مبتنی بر عملکرد مغز طراحی می‌کنند و با پژوهش های خیلی زیاد و خرج و صرف هزینه های زیادی این دوره رو آماده کردند. نتایج این پژوهش‌ها و مطالعات را به سادگی در روش تدریس ایشان که در سال 95 به صورت رایگان در اینترنت موجود است و علاقه شدید دانش آموزان سال‌های قبلشان به ایشان را می‌توانید ببینید .

بنابراین علاوه بر پشتوانه علمی که برای طراحی این محصول دارند، با تسلط همزمان به کنکور، تندخوانی و ساختار مغز ، محصولی تمام عیار برای تغییر همیشگی مطالعه و یادگیری کنکور را طراحی کردند .

نحوه ارائه مطالب

این دوره به صورت غیر حضوری بوده و فقط کافیه که موبایل یا کامپیوتر داشته باشید ، تمامی مطالب به سادگی در دسترس شما خواهد بود .

فایل‌های ویدیویی و صوتی با استفاده از پلیر SpotPlayer و PDFها و بازی‌ها و نرم افزار ها در پنل کاربری شما قرار می‌گیرند .

مباحث در 22 جلسه اصلی و چندین جلسه ضمیمه توضیح داده می‌شود که سرفصل این 22 قسمت به شرح زیر است .

سرفصل مطالب

موضوع اول

تقویت ماهیچه چشم

موضوع دوم

تقویت مسیر عصبی تندخوانی

موضوع سوم

کاهش مقاومت مغز برای یادگیری

موضوع چهارم

اختلالات یادگیری و عادات غلط مطالعه

موضوع پنجم

سرمایه‌های یادگیری

موضوع ششم

خلاصه نویسی اصولی

گارانتی بازگشت وجه

در صورتی که شما همه 22 قسمت را دیده باشید و تکالیف را کامل کرده باشید ، در صورت عدم رضایت بدون هیچ سوال دیگری این محصول را از شما پس خواهیم گرفت و شما برای خرید این محصول هیچ ریسک مالی ندارید .

Group 40

قیمت

قیمت این محصول را مقایسه کنید با قیمت گوشی، لپ تاپ، کتانی، کت شلوار، یا بعضی از پاور بانک‌ها و هارد اکسترنال‌ها و …. یا مقایسه کنید با هزینه های سنگینی که بابت تصمیم گیری های اشتباهی که برای خرید کتاب‌های اشتباه و کلاس‌های اشتباهی که ممکنه است بدهید ، در صورتی که با خرید این محصول به طور کامل مجهز می‌شوید که عالی ترین و پربازده‌ترین مطالعه خودتان رو بسازید و کنکوری بدون استرس و با حدود 3 برابر سرعت داشته باشید . نمی ارزه؟ قطعا ارزشش رو داره.
آن‌هایی که می‌گویند محصول تندخوانی شما خیلی گران است دقت کنید و ببینید که در خرید گوشی و ثبت نام در آزمون و خرید کتاب هم همین فکر و رفتار بهانه آوردن را دارید ؟ ببینید با این محصول جلوی چند سال پشت کنکور موندن و هزینه‌های اضافی و وقت تلف کردن را دارید می‌گیرید
چه چیزی را با خرید این محصول از دست می‌دهید و چه ریسکی میکنید ؟
هیچی، چون اگر از محصول راضی نبودید ، مبلغ شما بدون هیچ پرسشی به شما بازگردانده خواهد شد و در نتیجه هیچ ریسکی نمی‌کنید و با این توضیحات و امکانات ، تمام مسئولیت سرمایه گذاری نکردن روی این محصول به شکل 100%
با خود شما خواهد بود .
بهترین زمان کاشت یک درخت 20 سال پیش بوده و بهترین زمان بعدیش همین حالاست

محصول بدرد همه میخوره بجز:


1- افراد در فقر مطلق
2- افرادی که زوال عقل و آلزایمر دارن
3- ناشنوایان و نابینایان
4- افراد دارای آسیب مغزی جدی
5- افراد با بیماری های حاد و مزمن شناختی رفتاری
6- افراد با اختلال ADHD یا هرگونه نقص توجه دیگه
7- افراد با زندگی گیاهی
8- افرادی که وقتی اسم پیشرفت میاد مضطرب میشن
9- افرادی که به خودشون و پیشرفتشون تعهد کمی دارن
10- افراد خجالتی که روشون نمیشه سوال بپرسن
11- افرادی که منتظر معجزه هستن
12- افرادی که معتقدند مغز توان پیشرفت نداره
13- افرادی که گرایش‌های علمی ندارند

2 میلیون و 350 هزار تومان

820 هزار تومان