• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

۳: تاثیر قانون جذب و خرافات مدرن | قسمت سوم رادیو کنکور ( مدیاکنکور )

تاثیر قانون جذب و خرافات مدرن

تاثیر قانون جذب-یکی از دانش آموزان روپوش پزشکی خریده بود و حین درس خواندن روپوش پزشکی می پوشید تا طبق قواعد قانون جذب بتواند پزشکی را همراستای با عملکرد خود در درس خواندن جذب کند .

دیگری که چند سالی بود پشت کنکور به سر می برد ، دستگاه فشار خون و گوشی پزشکی را از خود دور نمی کرد تا بتواند پزشکی را جذب کند .

یکی دیگه آینه ی کوچک دندانپزشکی و پوستر تبلیغاتی یونیت داندانپزشکی به دیوار اتاق آویزان کرده بود .

دیگری کلاه ساختمان سازی و تراز در اتاق خود گذاشته بود تا مهندسی عمران را جذب کند .

دیگری آرم دانشگاه شریف را از درب اتاق آوزان کرده بود .

هر روزه از دانش آموزان و پشت کنکوری ها در مورد تصویر سازی ذهنی ، تابلوی کائنات و قدرت تصورات مطالب زیادی می شنوم و جملات بالا مشاهدات شخصی من از این رفتار ناسالم برمبنای عقیده ای خرافی و کاملاً ناسالم بود .

در این اپیزود قصد دارم قصه تجربه شخصی خویش از استفاده از این باور ناسالم را توضیح دهم و دست به تحلیل آن بزنم و سپس از آنانی که با باور من به قانون جذب آلوده شده بودند عذر خواهی کنم .

در ادامه فایل های صوتی دکتر هلاکویی که در رابطه با این مساله صحبت کردند را ضمیمه کرده تا بر سطح آگاهی شما عزیزان بیفزایم .

 

گفتارهای دکتر هلاکویی :

۰ پاسخ به "3: تاثیر قانون جذب و خرافات مدرن | قسمت سوم رادیو کنکور ( مدیاکنکور )"

  ارسال یک پیام

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  درباره ی میز طراح کنکور (MEGOP)

  کنکور روابط والدین و فرزندان را ناخشنود کرده و روابط معلم و دانش آموزان را نیز تیره کرده است و درس را وسیله ای برای کاهش آزادی دانش آموز تبدیل کرده و درس خواندن را از دنیای مطلوب دانش آموز خارج کرده است . اساس مجموعه مگوپ ( میز طراح کنکور ) تحقیق برای راهکارسازی در برطرف سازی معضلات آموزشی و تربیتی ایران برمبنای جدید ترین متدهای علمی جهان بوده و سعی در بومی سازی آن متد ها دارد . بزرگترین معضل امروز نظام آموزش و تربیت کشور ما کنکور است و تلاش ما برطرف کردن تصویر تاریک کنکور است .
  کلیه حقوق محتوای این سایت برای محمد قاسمی محفوظ است