• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

یادداشت برداری برای کنکور

یادداشت برداری برای کنکور

یکی از داوطلبان کنکور می گفت .

یادداشت برداری برای کنکور با توجه به فرصت کم ما ، ضروری است ؟

یادداشت برداری کنکور به دلایل زیر مفید و لازمه :

۱ – باید یک مطلب رو خوب بفهمی تا بتونی از اون نکته برداری کنی و همون نات ممکنه یک سوال توی کنکور بشه بدین ترتیبه که نکته برداری یادداشت نویسی موجب بهتر یاد گرفتن می شود .

۲ – یادداشت برداری هنگام درس خوندن یا سر کلاس ، باعث که هشیار تر و با دقت تر درس رو بفهمی و نشون می ده که داری با تمرکز درس رو می خونی و نمی ذاره که دچار کسالت و خستگی بشی .

۳ – با یادداشت برداری از چند تا کتاب ، کارت کوچیک تر و فشرده تر می شه و با خوندن همون یادداشت ها و صرف وقت کمتر ، کارت آسون تر می شه و سریع تر پیش می ره .

یادداشت برداری یکی از کلید های اساسی یادگیریه و خودش مروره و ممکنه ریز ترین نکات تئی کنکور بیاد .

یکی دیگر از داوطلبان کنکور می گفت .

چگونه خلاصه نویشی کنیم ؟

برای خلاصه نویسی ، اول باید درس رو کامل بخونی و بعد نکته برداری و یادداشت نویسی کنی و بعد شروع کنی نکات و یادداشت ها رو کنار هم بذاری  به صورت مرتب تا یک خلاصه ی خوب در بیاد .

تا درسی رو کامل و خوب نفهمیدی شروع به خلاصه نویسی نکن خلاصه نویسی برای یاد آوریه بیشتر و برای هر کس به سلیقه ی خودشه .

می تونی خلاصه نویسیتو با رنگ های مختلف بنویسی تا همه چی روی نظم و زیبا باشه ؛ مثلا تیتر ها قرمز و متن آبی و نکات کلیدی باری کنکور با خودکار سبز تا هم متیز باشه هم شاید بعداً

یکی دیگه هم خواست از خلاصه نویسیت بتونه استفاده کنه .

همه این صحبت های برای ارحت تر بودن نوی کنکوره .

۰ پاسخ به "یادداشت برداری برای کنکور"

  ارسال یک پیام

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  درباره ی میز طراح کنکور (MEGOP)

  کنکور روابط والدین و فرزندان را ناخشنود کرده و روابط معلم و دانش آموزان را نیز تیره کرده است و درس را وسیله ای برای کاهش آزادی دانش آموز تبدیل کرده و درس خواندن را از دنیای مطلوب دانش آموز خارج کرده است . اساس مجموعه مگوپ ( میز طراح کنکور ) تحقیق برای راهکارسازی در برطرف سازی معضلات آموزشی و تربیتی ایران برمبنای جدید ترین متدهای علمی جهان بوده و سعی در بومی سازی آن متد ها دارد . بزرگترین معضل امروز نظام آموزش و تربیت کشور ما کنکور است و تلاش ما برطرف کردن تصویر تاریک کنکور است .
  کلیه حقوق محتوای این سایت برای محمد قاسمی محفوظ است