• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کنکور تیپ خاص خود را دارد

کنکور تیپ خاص خود را دارد

کنکور تیپ خاص-در حقیقت تیپ کنکور برای یک داوطلب کنکور باید مشخص شده و کاملاً معلوم باشد .برخی داوطلبان کنکور هیچ توجهی به تیپ بندی کنکور ندارند و کتاب درسی را پشت گوش می اندازند که

این فاجعه است .

بسیار مشاهده می شود که داوطلبان کنکور فقط به مطالعه بخشی از کتاب می پردازند ، درحالی که با اشکالات زیادی در مباحث کنکور مواجه می شوند ، هیچ اقدامی جهت رفع اشکال نکرده و روز به روز با انبار کردن اشکالات در واقع برای راهی ( کنکور ) که در پیش رو دارند سدی می سازند .

همین سد سبب پیروز نشدن آنها در این مسابقه بزرگ می شود .

وقتی شما برای کنکور مطالعه می کنید ، در واقع کاری انجام داده اید و هرگاه کاری انجام شود قطع به یقین حسن و عیبی به همراه خواهد داشت .

موفق آن داوطلب کنکوری است که عیوب احتمالی عمل انجام شده را برطرف نماید .

پس نتیجه می گیریم مطالعه کنکور باید به همراه رفع اشکال باشد .

زمانی که داوطلب کنکور عادت کند که به رفع اشکالات احتمالی بعد از مطالعه اقدام نماید ، به این معنی است که ، داوطلب کنکور مذکور نمی تواند بی نظمی را بپذیرد و همین سبب دقت بیشتر و نتیجه دقت هم چیزی جز خیر و برکت نخواهد بود .

دقت درهرکاری لازم است و درکار مطالعه و درس خواندن دقت امری غیر قابل چشم پوشی است و نتیجه ی بسیار چشمگیری به همراه خواهد آورد .

یک داوطلب کنکور باید با اسکلت و توسعه ی روند گمراهی در یک سوال کنکور بر اساس آن چه در سال های گذشته از آن سوال آمده است آشنا باشد تا سر جلسه ی کنکور بتواند به درستی عمل کند .

اسفند ۲۹, ۱۳۹۸
مطالب مرتبط

۰ پاسخ به "کنکور تیپ خاص خود را دارد"

  ارسال یک پیام

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  درباره ی میز طراح کنکور (MEGOP)

  کنکور روابط والدین و فرزندان را ناخشنود کرده و روابط معلم و دانش آموزان را نیز تیره کرده است و درس را وسیله ای برای کاهش آزادی دانش آموز تبدیل کرده و درس خواندن را از دنیای مطلوب دانش آموز خارج کرده است . اساس مجموعه مگوپ ( میز طراح کنکور ) تحقیق برای راهکارسازی در برطرف سازی معضلات آموزشی و تربیتی ایران برمبنای جدید ترین متدهای علمی جهان بوده و سعی در بومی سازی آن متد ها دارد . بزرگترین معضل امروز نظام آموزش و تربیت کشور ما کنکور است و تلاش ما برطرف کردن تصویر تاریک کنکور است .
  کلیه حقوق محتوای این سایت برای محمد قاسمی محفوظ است