• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

پاسخنامه تشریحی دیفرانسیل و ریاضی پایه کنکور ۹۴ رشته ریاضی

پاسخنامه ی تشریحی دیفرانسیل کنکور ۹۴ رشته ریاضی رو برای بررسی تست های درست و غلطی که در کنکور ۹۴ زدید آماده کرده ام و سعی شده که جواب ها بر اساس میز طراح کنکور باشد .

این کنکور هم مثل کنکور های قبلی ۸۰ درصد سوالاتش تکراری بود

اما سوالات جدید و تعویض صورت مساله های آن که ۲۰ درصد رو تشکیل می دادند آن قدر سخت بودند که من به جرات و بدون هیچ ترسی میگم که اولاً سوال ۱۰۵ رو که هنوز هم که پاسخ همه ی سوالات رو دادم نتونستم بفهمم ، دوم اینکه این کنکور رو خودم ۸۹ درصد زدم ، برخلاف پارسال که ۵۳ تست رو درست زدم امسال ۴۹ تا رو درست زدم .

۶ سوال این کنکور به حدی سخت بود که از روشون پریدم و بعد از زمان استاندار تا ساعت ها بهشون فکر کردم تا راه حل مناسبی پیدا کنم .

واقعاً سوالات جدیدش اگر کسی با دید و فکر طراح کنکور آشنا نبود ، قطعاً و یقیناً دچار اندیشه های مزاحم زیادی میشد و سوالای آسون رو از دست میداد . . .

ولی توجه کنید که ۸۰ درصد سوالات ساده و تکراری بودند .

مراقب اندیشه های مزاحم باشید تا از عمده ی مطلب جا نمونید .

عذر خواهی میکنم که مجبور شدم دستنویس پاسخ رو قرار بدم چون وقت نبود و من هم دوست داشتم در ساعات ابتدایی اولین کسی باشم که پاسخنامه ارائه می کنم .

ولی سعی کردم تا حد امکان تمیز باشه و خوانا و راه حل های خوب ارائه کنم .

اگر هم در ساعات بعدی راه حل بهتری برای هر سوال به ذهنم رسید به ضمیمه اضافه میکنم .

ولی این راه حل ها با ارزشند که در همان تایم کنکور به ذهن من رسیده و ارئه کردم .

از همکاران هر کس سوال ۱۰۵ رو فهمیده لطفاً به ما هم خبر بده

دانلود پاسخنامه ی تشریحی دیفرانسیل

پسوورد : www.konkur.tv

مطالب مرتبط

۰ پاسخ به "پاسخنامه تشریحی دیفرانسیل و ریاضی پایه کنکور 94 رشته ریاضی"

  ارسال یک پیام

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  درباره ی میز طراح کنکور (MEGOP)

  کنکور روابط والدین و فرزندان را ناخشنود کرده و روابط معلم و دانش آموزان را نیز تیره کرده است و درس را وسیله ای برای کاهش آزادی دانش آموز تبدیل کرده و درس خواندن را از دنیای مطلوب دانش آموز خارج کرده است . اساس مجموعه مگوپ ( میز طراح کنکور ) تحقیق برای راهکارسازی در برطرف سازی معضلات آموزشی و تربیتی ایران برمبنای جدید ترین متدهای علمی جهان بوده و سعی در بومی سازی آن متد ها دارد . بزرگترین معضل امروز نظام آموزش و تربیت کشور ما کنکور است و تلاش ما برطرف کردن تصویر تاریک کنکور است .
  کلیه حقوق محتوای این سایت برای محمد قاسمی محفوظ است