• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مدارس شبانه روزی

مدارس شبانه روزی

مدارس شبانه روزی-یکی از داوطلبان کنکور می گفت .

در خوابگاه ، محیط مناسبی برای درس خواندن ندارم . چه کار کنم ؟

خوابگاه مدارس نمونه دولتی و شبانه روزی ، معمولاً محیط مناسبی برای درس خواندن نیست .

ولی کتابخانه یا کلاس های مدرسه که غالباً بعد از ظهر ها خالی هستند و همین طور محوطه ی مدرسه برای مطالعه مناسب اند . می توانید استفاده کنید .

یکی دیگه از داوطلبان کنکور می گفت .

من در مدرسه یای نمونه دولتی درس می خوانم که خوابگاه دارد . آیا بهتر است در خوابگاه بمانم یا این که بعد از تعطیلی مدرسه به خانه بروم و در آن جا درس بخوانم ؟

جواب این سوال ، بستگی به وضعیتت داره :

اولاً : اگر فاصله ی خونه تا مدرسه زیاده ، بهتره تو خوابگاه بمونی یا اگر خونه محیط مناسبی برای درس خوندن نداری و مدرسه جای بهتریه برای مطالعه ی کنکور ، بهتره باز هم توی خوابگاه بمونی .

ثانیاً : خودت همه چیو مورد بررسی قرار بده ، به عنوان مثال ۱ هفته توی خوابگاه بمون اگه برای خوندن کنکور مناسب بود بمون یا اصلاً راحت تر بودی بمون .

مثلاً ممکنه درس خوندن همکلاسی هاتو ببینی و بهت انگیزه بده بالاخره سال کنکور سال حساسیه که همه دارن با هم رقابت می کنند .

باید در بهترین شرایط بتونی درس بخونی تا درس را کامل در کنی .

مطالب مرتبط

۰ پاسخ به "مدارس شبانه روزی"

  ارسال یک پیام

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  درباره ی میز طراح کنکور (MEGOP)

  کنکور روابط والدین و فرزندان را ناخشنود کرده و روابط معلم و دانش آموزان را نیز تیره کرده است و درس را وسیله ای برای کاهش آزادی دانش آموز تبدیل کرده و درس خواندن را از دنیای مطلوب دانش آموز خارج کرده است . اساس مجموعه مگوپ ( میز طراح کنکور ) تحقیق برای راهکارسازی در برطرف سازی معضلات آموزشی و تربیتی ایران برمبنای جدید ترین متدهای علمی جهان بوده و سعی در بومی سازی آن متد ها دارد . بزرگترین معضل امروز نظام آموزش و تربیت کشور ما کنکور است و تلاش ما برطرف کردن تصویر تاریک کنکور است .
  کلیه حقوق محتوای این سایت برای محمد قاسمی محفوظ است