• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فصل ۲ شیمی ۲ -تست های کنکور سراسری ( خواص تناوبی ) با پاسخنامه ی تشریحی ویژه

فصل ۲ شیمی ۲ -تست های کنکور سراسری ( خواص تناوبی ) با پاسخنامه ی تشریحی ویژه

فصل ۲ شیمی ۲-خواص تناوبی از بحث های مهم کنکور است ، این بخش تست های مفهومی جالبی را در کنکور های گذشته به خود اختصاص داده و دانستن روند افزایش نقطه ی ذوب و جوش ، الکترونگاتیوی ، انرژی نخستین یونش ، خاصیت فلزی و واکنش پذیری نیز همواره هر ساله در کنکور مطرح می شود که باید مورد بررسی دقیقی قرار گیرد .

بهتر است قبل از زدن تست های کنکور سراسری که در مجموعه ی زیر آورده شده است ۳۶ عنصر اول جدول تناوبی را حفظ باشید تا در فصول کنکوری دیگر به شما کمک کنند .

روند تغییر در گروه ها و دوره های تناوبی مختلف بسیار حائز اهمیت است و طراح کنکور خیلی به این مساله در طرح تست های کنکور تاکیر می ورزد .

در ادامه تمام سوالات کنکور سراسری را با پاسخنامه ی تشریحی ویژه دانلود کنید .

دانلود سوالات طبقه بندی شده ی شیمی کنکور از پرشین گیگ

پسوورد : www.konkur.tv

{jcomments on}

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

مجموعه ی مگوپ در ابتدا با نام ( میز طراح کنکور فعالیت خود را آغاز کرد .
من ( محمد قاسمی ) به عنوان موسس این مجموعه ، معتقد است که اگر سه رکنی که در پایین ذکر می کنیم در کشور وجود داشته باشند ، آن جامعه هیچ زندانی و مجرمی در زندان هایش ندارد و آمار جُرم و جنایت در حد صفر پایین می آید و دادگاه ها بیکار می شوند .
این سه رکن به شرح زیر هستند :

١- آموزش و پرورش استاندارد
٢- تضمین بهداشت فکری و جسمی
٣- حقوق بیکاری

در این سایت با رکن ٢ و ٣ چندان سر و کاری نداریم و صحبت ما بر سر رکن اول است .
آموزش کشور ما شدیداً به کنکور گره خورده و من تلاش دارم تا با ارائه ی محصولات رایگان و غیر رایگان استاندارد و مبتنی بر متد های علمی درجه اول جهان بتوانم تا حد امکان مطالعه کنکور و مواجهه با کنکور را ساده سازی کنم و راهکار های منطقی برای انتخاب بهترین مسیر تحصیلی و شغلی را به شما آموزش دهم .

فروردین ۲۳, ۱۳۹۹
مطالب مرتبط

۰ پاسخ به "فصل 2 شیمی 2 -تست های کنکور سراسری ( خواص تناوبی ) با پاسخنامه ی تشریحی ویژه"

  ارسال یک پیام

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  درباره ی میز طراح کنکور (MEGOP)

  کنکور روابط والدین و فرزندان را ناخشنود کرده و روابط معلم و دانش آموزان را نیز تیره کرده است و درس را وسیله ای برای کاهش آزادی دانش آموز تبدیل کرده و درس خواندن را از دنیای مطلوب دانش آموز خارج کرده است . اساس مجموعه مگوپ ( میز طراح کنکور ) تحقیق برای راهکارسازی در برطرف سازی معضلات آموزشی و تربیتی ایران برمبنای جدید ترین متدهای علمی جهان بوده و سعی در بومی سازی آن متد ها دارد . بزرگترین معضل امروز نظام آموزش و تربیت کشور ما کنکور است و تلاش ما برطرف کردن تصویر تاریک کنکور است .
  کلیه حقوق محتوای این سایت برای محمد قاسمی محفوظ است