• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کنکور فصل سوم شیمی دوم ( ترکیب های یونی )

کنکور فصل سوم شیمی دوم ( ترکیب های یونی )

کنکور فصل سوم شیمی دوم-شناخت ترکیب های یونی و تشخیص بنیان های شیمیایی که به صورت یک یون نوشته می شوند در بحث فرمول نویسی شیمی کنکور بسیار حائز اهمیت است و ضمن این مساله جدا کردن ترکیبات یونی از کووالانسی نیز بسیار در تست های کنکور حائز اهمیت قرار دارد .

طراح کنکور معمولاً بحث فرمول نویسی را در کنکور ، در مباحثی همچون استوکیومتری و تعیین عدد اکسایش در الکتروشیمی ، مورد طرح تست کنکور قرار داده است و باید توجه ویژه ای حین مطالعه ی کنکور به آنها شود .

برای کنکور فهم و درک پیوند های یونی و انرژی شبکه ی بلور باعث فهم دقیق تر بحث انحلال ( فصل ۲ شیمی ۳ ) و انحلال قطبی و ناقطبی می شود که طراح سوالات کنکور به خصوص در کنکور های ۹۱ و ۹۲ و ۹۳ بسیار به این موضوع تاکید ورزیده است .

دانلود از پرشین گیگ

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

مجموعه ی مگوپ در ابتدا با نام ( میز طراح کنکور فعالیت خود را آغاز کرد .
من ( محمد قاسمی ) به عنوان موسس این مجموعه ، معتقد است که اگر سه رکنی که در پایین ذکر می کنیم در کشور وجود داشته باشند ، آن جامعه هیچ زندانی و مجرمی در زندان هایش ندارد و آمار جُرم و جنایت در حد صفر پایین می آید و دادگاه ها بیکار می شوند .
این سه رکن به شرح زیر هستند :

١- آموزش و پرورش استاندارد
٢- تضمین بهداشت فکری و جسمی
٣- حقوق بیکاری

در این سایت با رکن ٢ و ٣ چندان سر و کاری نداریم و صحبت ما بر سر رکن اول است .
آموزش کشور ما شدیداً به کنکور گره خورده و من تلاش دارم تا با ارائه ی محصولات رایگان و غیر رایگان استاندارد و مبتنی بر متد های علمی درجه اول جهان بتوانم تا حد امکان مطالعه کنکور و مواجهه با کنکور را ساده سازی کنم و راهکار های منطقی برای انتخاب بهترین مسیر تحصیلی و شغلی را به شما آموزش دهم .

 

فروردین ۱, ۱۳۹۹
مطالب مرتبط

۰ پاسخ به "کنکور فصل سوم شیمی دوم ( ترکیب های یونی )"

  ارسال یک پیام

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  درباره ی میز طراح کنکور (MEGOP)

  کنکور روابط والدین و فرزندان را ناخشنود کرده و روابط معلم و دانش آموزان را نیز تیره کرده است و درس را وسیله ای برای کاهش آزادی دانش آموز تبدیل کرده و درس خواندن را از دنیای مطلوب دانش آموز خارج کرده است . اساس مجموعه مگوپ ( میز طراح کنکور ) تحقیق برای راهکارسازی در برطرف سازی معضلات آموزشی و تربیتی ایران برمبنای جدید ترین متدهای علمی جهان بوده و سعی در بومی سازی آن متد ها دارد . بزرگترین معضل امروز نظام آموزش و تربیت کشور ما کنکور است و تلاش ما برطرف کردن تصویر تاریک کنکور است .
  کلیه حقوق محتوای این سایت برای محمد قاسمی محفوظ است