درس آمار و مدلسازی در کنکور

درس آمار و مدلسازی

درس آمار و مدلسازی-این بحث از مباحثی در کنکور است که تست های آن قابل زدن هستند و رایگان . . .

فقط می دانیم که می شود این تست ها را زد و چون معمولاً محاسبات زیادی دارد ممکن است وقت زیاد تر از 1 دقیقه و نیم بگیرد .

اما ایراد ندارد ، شما همه ی تست های کنکور را که نمی زنید و ذکر کرده ام که تعدادی سوال در کنکور هست که باید از روی آن ها بپرید و مان آن ها را به درس آمار تخصیص دهید ، چون سوالاتش فوق العاده ساده هستند و سوالی است که می دانیم قطعاً جوابش را بدست می آوریم .

یادگیری 7 مولفه ی آماری ( دامنه تغییرات ، مد ، میانه ، میانگین ، واریانس ، انحراف معیار ، ضریب تغییرات ) یک سوال کنکور را به خود وصل کرده و شناخت انواع نمودار آماری نیز یک سوال دیگر در کنکور دارد .

برای این بحث استثناعاً باید سوالات کنکور سراسری علوم انسانی و سوالات کنکور دانشگاه آزاد 91 به قبل را نیز بررسی کنید که خیلی مهم اند و از روی آن ها طراح سوالات آمار را در کنکور تکرار می کند .

مجموعه ی مگوپ در ابتدا با نام ( میز طراح کنکور فعالیت خود را آغاز کرد .
من ( محمد قاسمی ) به عنوان موسس این مجموعه ، معتقد است که اگر سه رکنی که در پایین ذکر می کنیم در کشور وجود داشته باشند ، آن جامعه هیچ زندانی و مجرمی در زندان هایش ندارد و آمار جُرم و جنایت در حد صفر پایین می آید و دادگاه ها بیکار می شوند .
این سه رکن به شرح زیر هستند :

١- آموزش و پرورش استاندارد
٢- تضمین بهداشت فکری و جسمی
٣- حقوق بیکاری

در این سایت با رکن ٢ و ٣ چندان سر و کاری نداریم و صحبت ما بر سر رکن اول است .
آموزش کشور ما شدیداً به کنکور گره خورده و من تلاش دارم تا با ارائه ی محصولات رایگان و غیر رایگان استاندارد و مبتنی بر متد های علمی درجه اول جهان بتوانم تا حد امکان مطالعه کنکور و مواجهه با کنکور را ساده سازی کنم و راهکار های منطقی برای انتخاب بهترین مسیر تحصیلی و شغلی را به شما آموزش دهم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

تمام حقوق وب سایت کنکور تی وی برای محمد قاسمی محفوظ است.