• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

درس آمار و مدلسازی در کنکور

درس آمار و مدلسازی

درس آمار و مدلسازی-این بحث از مباحثی در کنکور است که تست های آن قابل زدن هستند و رایگان . . .

فقط می دانیم که می شود این تست ها را زد و چون معمولاً محاسبات زیادی دارد ممکن است وقت زیاد تر از ۱ دقیقه و نیم بگیرد .

اما ایراد ندارد ، شما همه ی تست های کنکور را که نمی زنید و ذکر کرده ام که تعدادی سوال در کنکور هست که باید از روی آن ها بپرید و مان آن ها را به درس آمار تخصیص دهید ، چون سوالاتش فوق العاده ساده هستند و سوالی است که می دانیم قطعاً جوابش را بدست می آوریم .

یادگیری ۷ مولفه ی آماری ( دامنه تغییرات ، مد ، میانه ، میانگین ، واریانس ، انحراف معیار ، ضریب تغییرات ) یک سوال کنکور را به خود وصل کرده و شناخت انواع نمودار آماری نیز یک سوال دیگر در کنکور دارد .

برای این بحث استثناعاً باید سوالات کنکور سراسری علوم انسانی و سوالات کنکور دانشگاه آزاد ۹۱ به قبل را نیز بررسی کنید که خیلی مهم اند و از روی آن ها طراح سوالات آمار را در کنکور تکرار می کند .

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

مجموعه ی مگوپ در ابتدا با نام ( میز طراح کنکور فعالیت خود را آغاز کرد .
من ( محمد قاسمی ) به عنوان موسس این مجموعه ، معتقد است که اگر سه رکنی که در پایین ذکر می کنیم در کشور وجود داشته باشند ، آن جامعه هیچ زندانی و مجرمی در زندان هایش ندارد و آمار جُرم و جنایت در حد صفر پایین می آید و دادگاه ها بیکار می شوند .
این سه رکن به شرح زیر هستند :

١- آموزش و پرورش استاندارد
٢- تضمین بهداشت فکری و جسمی
٣- حقوق بیکاری

در این سایت با رکن ٢ و ٣ چندان سر و کاری نداریم و صحبت ما بر سر رکن اول است .
آموزش کشور ما شدیداً به کنکور گره خورده و من تلاش دارم تا با ارائه ی محصولات رایگان و غیر رایگان استاندارد و مبتنی بر متد های علمی درجه اول جهان بتوانم تا حد امکان مطالعه کنکور و مواجهه با کنکور را ساده سازی کنم و راهکار های منطقی برای انتخاب بهترین مسیر تحصیلی و شغلی را به شما آموزش دهم .

۱ پاسخ به "درس آمار و مدلسازی در کنکور"

  1. سلام من پارسال این سایت اومدم همه فیلم های ریاضی داشت الان پی شدن؟

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ی میز طراح کنکور (MEGOP)

کنکور روابط والدین و فرزندان را ناخشنود کرده و روابط معلم و دانش آموزان را نیز تیره کرده است و درس را وسیله ای برای کاهش آزادی دانش آموز تبدیل کرده و درس خواندن را از دنیای مطلوب دانش آموز خارج کرده است . اساس مجموعه مگوپ ( میز طراح کنکور ) تحقیق برای راهکارسازی در برطرف سازی معضلات آموزشی و تربیتی ایران برمبنای جدید ترین متدهای علمی جهان بوده و سعی در بومی سازی آن متد ها دارد . بزرگترین معضل امروز نظام آموزش و تربیت کشور ما کنکور است و تلاش ما برطرف کردن تصویر تاریک کنکور است .
کلیه حقوق محتوای این سایت برای محمد قاسمی محفوظ است