• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فصل اول شیمی دوم کنکور ( ساختار اتم )

فصل اول شیمی دوم-معمولاً دو تست کنکور در درس شمی که ۳۵ سوال کنکور را به خود تخصیص می دهد مربوط به فصل اول شیمی دوم دبیرستان می باشد و سوال ۲۰۱ و ۲۰۲ کنکور هستند .

مباحث حفظی این فصل به خصوص روند کشف خواص اتم و هسته و ذکر کارهایی که هر یک از دانشمندان کرده اند حائز اهمیت بوده و تقریباً یک کلمه هم نباید برای مطالعه جا بیفتد .

کنکور اغلب به این مباحث حفظی سال دوم در سوالات سخت دامن می زند و به خصوص در کنکور گروه آزمایشی تجربی این موضوع چندین سال است که مشهود است و کارهای دانشمندان به ترتیب بسیار مورد سوال کنکور و طرح تست های کنکور واقع می شود .

دانلود از پرشین گیگ

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

مجموعه ی مگوپ در ابتدا با نام ( میز طراح کنکور فعالیت خود را آغاز کرد .
من ( محمد قاسمی ) به عنوان موسس این مجموعه ، معتقد است که اگر سه رکنی که در پایین ذکر می کنیم در کشور وجود داشته باشند ، آن جامعه هیچ زندانی و مجرمی در زندان هایش ندارد و آمار جُرم و جنایت در حد صفر پایین می آید و دادگاه ها بیکار می شوند .
این سه رکن به شرح زیر هستند :

١- آموزش و پرورش استاندارد
٢- تضمین بهداشت فکری و جسمی
٣- حقوق بیکاری

در این سایت با رکن ٢ و ٣ چندان سر و کاری نداریم و صحبت ما بر سر رکن اول است .
آموزش کشور ما شدیداً به کنکور گره خورده و من تلاش دارم تا با ارائه ی محصولات رایگان و غیر رایگان استاندارد و مبتنی بر متد های علمی درجه اول جهان بتوانم تا حد امکان مطالعه کنکور و مواجهه با کنکور را ساده سازی کنم و راهکار های منطقی برای انتخاب بهترین مسیر تحصیلی و شغلی را به شما آموزش دهم .

فروردین ۱, ۱۳۹۹

۰ پاسخ به "فصل اول شیمی دوم کنکور ( ساختار اتم )"

  ارسال یک پیام

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  درباره ی میز طراح کنکور (MEGOP)

  کنکور روابط والدین و فرزندان را ناخشنود کرده و روابط معلم و دانش آموزان را نیز تیره کرده است و درس را وسیله ای برای کاهش آزادی دانش آموز تبدیل کرده و درس خواندن را از دنیای مطلوب دانش آموز خارج کرده است . اساس مجموعه مگوپ ( میز طراح کنکور ) تحقیق برای راهکارسازی در برطرف سازی معضلات آموزشی و تربیتی ایران برمبنای جدید ترین متدهای علمی جهان بوده و سعی در بومی سازی آن متد ها دارد . بزرگترین معضل امروز نظام آموزش و تربیت کشور ما کنکور است و تلاش ما برطرف کردن تصویر تاریک کنکور است .
  کلیه حقوق محتوای این سایت برای محمد قاسمی محفوظ است