فصل اول شیمی دوم کنکور ( ساختار اتم )

فصل اول شیمی دوم-معمولاً دو تست کنکور در درس شمی که 35 سوال کنکور را به خود تخصیص می دهد مربوط به فصل اول شیمی دوم دبیرستان می باشد و سوال 201 و 202 کنکور هستند .

مباحث حفظی این فصل به خصوص روند کشف خواص اتم و هسته و ذکر کارهایی که هر یک از دانشمندان کرده اند حائز اهمیت بوده و تقریباً یک کلمه هم نباید برای مطالعه جا بیفتد .

کنکور اغلب به این مباحث حفظی سال دوم در سوالات سخت دامن می زند و به خصوص در کنکور گروه آزمایشی تجربی این موضوع چندین سال است که مشهود است و کارهای دانشمندان به ترتیب بسیار مورد سوال کنکور و طرح تست های کنکور واقع می شود .

دانلود از پرشین گیگ

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

مجموعه ی مگوپ در ابتدا با نام ( میز طراح کنکور فعالیت خود را آغاز کرد .
من ( محمد قاسمی ) به عنوان موسس این مجموعه ، معتقد است که اگر سه رکنی که در پایین ذکر می کنیم در کشور وجود داشته باشند ، آن جامعه هیچ زندانی و مجرمی در زندان هایش ندارد و آمار جُرم و جنایت در حد صفر پایین می آید و دادگاه ها بیکار می شوند .
این سه رکن به شرح زیر هستند :

١- آموزش و پرورش استاندارد
٢- تضمین بهداشت فکری و جسمی
٣- حقوق بیکاری

در این سایت با رکن ٢ و ٣ چندان سر و کاری نداریم و صحبت ما بر سر رکن اول است .
آموزش کشور ما شدیداً به کنکور گره خورده و من تلاش دارم تا با ارائه ی محصولات رایگان و غیر رایگان استاندارد و مبتنی بر متد های علمی درجه اول جهان بتوانم تا حد امکان مطالعه کنکور و مواجهه با کنکور را ساده سازی کنم و راهکار های منطقی برای انتخاب بهترین مسیر تحصیلی و شغلی را به شما آموزش دهم .

سراسری 88 ریاضی
بخوانید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

تمام حقوق وب سایت کنکور تی وی برای محمد قاسمی محفوظ است.