خود ارضایی جنسی یا استمنا در بچه های کنکوری ( قسمت اول )

خود ارضایی جنسی

خود ارضایی جنسی یا استمنا در بچه های کنکوری ( قسمت اول )
این موضوع جدیدی نیست و فقط به جامعه ی بچه های کنکور بر نمی گرده و به نوعی این مقاله با هر کسی که درگیر این موضوع است بحث داره . . .

غریزه ی جنسی چیزی نیست که فقط اینجا قصد داشته باشم در مورد ارتباط اون با کنکور صحبت کنم .
خیلی مشخص است که همونطور که هر انسانی نیاز های بنیادینی داره ، نیاز جنسی هم یک نیاز بنیادین محسوب میشه و در روانشناسی نیز از اهمیت فوق العاده ای برخورداره . . .
ببین عزیزم ، اگر شما امسال کنکور داری یا تصمیم داری کنکور بدی و از این قضیه هم عذاب وجدان داری و هم احساس ضعف عمومی در بدنت میکنی ، من توصیه می کنم این مقاله رو بخونی ، چون که فشار های عصبی تحریک غریزه ی جنسی رو بالا می بره و فشار عصبی ناشی از کنکور نیز دقیقاً همین کار رو با تو می کنه . . .
بیشتر مشاوران وهمکاران از توضیح چنین چیز هایی اجتناب می کنند و سعی دارند بین خود و بچه های کنکور که با آن ها کار می کنند یک مرز حیا خاص وجود داشته باشه . . .
وقتی که این نیاز خدادادی در وجود ما نهفته است .
وقتی خداوند خودش راهکاری رو برای ارضای این موضوع ارائه کرده ( ازدواج ) چرا ما اینقدر پر شدیم از شرم و در این رابطه هیچ صحبتی نمی کنیم .؟!
مگر غیر از اینه که این غریزه خدادادیه ؟
آیا گناه ما اینه که این غریزه همراه ماست و از اون ممکنه لذت ببریم ؟
آیا لذت بردن حرام است ؟
این ها سوالاتیه که نه تنها تو که کنکور داری ، بلکه همه ی نوجوون های همسن تو که دبیرستانی هم هستند و حتی جوونای بزرگتر از تو که سد کنکور رو حتی رد کردند نیز توی ذهن خودشون باهاش درگیرن و دنبال جواب درست می گردن . . .
ارضای غریزه ی جنسی باید در چارچوب مشخص خودش صورت بپذیره و در حالت غیر شرعی حتماً منجر به گناه و فجایع اجتماعی وحشتناکی خواهد شد .
چه بسا اینکه خودت دیدی که قتل های زیادی بخاطر همین عدم کنترل غریزه ی جنسی صورت گرفته و چه انسان هایی که حیثیت و آبروی خود رو بخاطر عدم داشتن مهارت در مهار کردن میل جنسی خود از دست دادن . . .
هیچ حس شرمی وجود نداره و ما قراره در این مجموعه مقالات ، خود ارضایی جنسی رو آسیب شناسی جامعه شناختی تخصصی کنیم و به لحاظ پزشکی توجیهاتی رو برای صورت های مختلف این مساله ارئه کنیم و قراره به کسانی که کنکور دارند در این رابطه مشاوره بدیم و راهکار هایی رو برای حذف این عادت مضر پیشنهاد کنیم .
بحث ما بیشتر جنبه ی تخصصی و پزشکی داره و تا جایی که شده سعی کردم اصطلاحات رو توضیح بدم و اگر جایی ابهام هست لطفاً جهت ابهام زدایی کامنت بذار تا مقاله رو بهینه تر کنم تا همه ی دوستان کنکوری بتونن ازش استفاده ببرن .
طی مقاله ی بعدی به وضوح و دقت و کاملاً تخصصی به سراغ حل این مشکل خواهیم رفت .
در انجمن هم بخشی به همین نام درست شده که می تونید از اون استفاده کنید و به بحث و تبادل نظر بین خودتون و دوستانتون که همه کنکور دارید بپردازید و من هم حضور دارم و در بحث شرکت می کنم .

اهداف آکادمی کنکور
ویدیو ها
علی شادلو

ویدیو تستی ۲

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و

Read More »
ویدیو ها
علی شادلو

ویدیو تستی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و

Read More »