جمع بندی فیزیک کنکور برای پزشکی

سرفصل مطالب

جمع بندی فیزیک کنکور برای پزشکی

جمع بندی فیزیک-به علت آن که در حال حاضر سوالات فیزیک کنکور دائماً در حال تکرار است و به جز دو فصل (( سینماتیک و دینامیک )) فصول دیگه ی فیزیک همگی در طرح سوال برای طراح کنکور محدودیت ایجاد

کرده اند و تست های کنکور فیزیک همگی از همین الگوهای کنکور های قبلی تبعیت می کنند لازم

دیدم تا منبع اصلی این الگو ها را بر اساس دسته بندی آسان به سخت ویژه ای که در نظر دارم از کنکور سال 86 تا کنکور سال 92 ، هم در گروه آزمایشی ریاضی و هم در گروه علوم تجربی ، چه در کنکور های سراسری داخل و چه در کنکور های سراسری خارج از کشور بررسی کنم و کنار هم قرار داده و برای بچه های کنکور تجربی که قرار است در پزشکی قبول شوند فایل ویژه ای را آماده کردم تا آن ها بتوانند با کار کردن روی این سوالات کنکور که شامل 892 سوال با پاسخ تشریحی ویژه می شود در کنکور امسال بدرخشند و به یاری خدای متعال با روپوش سفید آن ها را ببینیم .

سعی شده است که سوالا را از آسان به سخت دسته بندی کنم تا به نوعی مرور به حساب بیاید ، اما طبقه بندی صورت نگرفته چون که با طبقه بندی کردن از حال و هوای جلسه ی کنکور خارج می شوید .

تست های طبقه بندی شده جهت آموزش فوق العاده هستند ، اما برای مرور و تجربه ی حال و هوای جلسه ی کنکور مثل سم می مانند و نباید از آن ها استفاده کرد .

با توجه به این که سوالات همگی سوالات استاندارد و الگوهای کنکور هستند لازم به ذکر است که حتی یک عدد از این سوالات را هم نباید از دست بهید و روی همه ی آن ها باید با دقت مانور خوبی داشته باشید .

می توانید این مجموعه را از لینک زیر در پرشین گیگ دانلود کنید .

دانلود از پرشین گیگ

محمد قاسمی
محمد قاسمی
محمد قاسمی هستم مدیر و و موسس برند مگوپ ، از سال 1391 در زمینه آموزش کنکور فعال هستم سایت کنکور تی وی مگوپ را در سال 1392 جهت کاهش مشکلات تحصیلی و کنکور تاسیس کردم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

تمام حقوق وب سایت کنکور تی وی برای محمد قاسمی محفوظ است.