دوره جامع

تند خوانی

می‌دانستید برای هر تست کنکور به طور میانگین فقط 57 ثانیه زمان دارید ؟

اتمام وقت و کمبود وقت دلیل اصلی شکست کنکوری‌هاست

اکثر افراد سر جلسه کنکور یا آزمون آزمایشی به دلیل داشتن استرس زیاد و تمرکز کم ، نمی‌توانند به درستی مفهوم تست‌ها را درک کنند ، اما اگر در زمان مشخص شده برای هر تست بتوانند سوال را بخوانند و درک کنند مطمئناً گزینه درست را به راحتی انتخاب می‌کنند .

اول این ویدیو رو نگاه کن!

دوره ای جامع برای کنکوری ها

دوره جامع تند خوانی ، متفاوت با سایر دوره‌های دیگر است و به شما کمک می‌کند تا در زمان مشخصی که برای خواندن دروس کنکور دارید به یادگیری عمیق‌تر و سریع‌تر بپردازید و پیشرفت شما  را در مسیر موفقیت سرعت می‌بخشد .

تند خوانی یک میان‌بر برای رسیدن به رتبه برتر کنکور

راه‌های متفاوتی برای خواندن دروس کنکور وجود دارد که هر کدام با سختی‌های زیادی همراه است ؛ و این بستگی دارد شما چقدر زمان دارید ؟ هرچقدر که وقت داشته باشید ، باید بهترین راه را برای رسیدن به رتبه برتر انتخاب کنید .

شاید همه‌ی روش‌های موجود ، شما را برای کنکور آماده کند ، اما بعضی از روش‌ها سختی‌های زیادی دارد که ممکن است تحمل کردن آن‌ها برایتان مشکل و حتی هزینه‌هایی هم برایتان داشته باشد .

با گذراندن دوره تند‌خوانی شما بهترین راه را برای رسیدن به برترین رتبه در کنکور انتخاب می‌کنید .

دوره جامع تند‌خوانی فقط برای کنکوری‌ها نیست

یکی از سخت‌ترین آزمون‌های تستی موجود در ایران، کنکور سراسری است و این دوره اختصاصا مبنی بر ساختار کلی کنکور طراحی شده است اما شما می‌توانید در انواع آزمون‌های مختلف مثل تافل ،  کانون وکلا ، تمامی کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری و… از این دوره بهره ببرید .

حتی برای افرادی که به مطالعه علاقه‌مند هستند و حتی آزمون خاصی هم ندارند می‌توانند از این دوره تند خوانی برای افزایش سرعت و درک مطلب خود بهره ببرند .

موثرترین روش را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنید

افراد زیادی را دیده‌ایم که برای قبولی در کنکور شب‌ و روز خود را در خانه و کتابخانه مشغول درس خواندن کرده‌اند و نتیجه‌ای هم نگرفتند ، شما هم می‌توانید مثل بقیه از این روش سخت و ملال آور استفاده کنید و سخت تلاش کنید تا شاید به رتبه برتر برسید ، اما اگر راه بهتری وجود داشته باشد از آن استفاده نمی‌کنید ؟

دوره جامع تند‌ خوانی به شما کمک می‌کند که سرعت مطالعه و دقت خود را در یادگیری ، 3 تا 4 برابر کنید که در نهایت شما می‌توانید به بهترین شکل بخوانید ، ببینید ، بشنوید و در نهایت بهتر تست بزنید .

چرا محمد قاسمی ؟​

چون ایشان همزمان یک معلم ریاضی کنکور ، یک مشاور کنکور با تجربه و یک مربی تندخوانی حرفه ای هستند و ترکیب این‌ها موجب می‌شود که تمام نیازهای یک کنکوری را برای این محصول در نظر بگیرند و مهم تر از همه اینکه چون معلم ریاضی هم هستند ، تندخوانی برای دروس محاسباتی را نیز ارائه می‌کنند و تقریباً اولین بار است در مورد تندخوانی دروس محاسباتی در کنکور صحبت می‌شود .

خرید دوره

2 میلیون و 350 هزار تومان

940 هزار تومان

Days
Hours
Minutes
Seconds

نحوه ارائه مطالب

این دوره به صورت غیر حضوری بوده و فقط کافیه که موبایل یا کامپیوتر داشته باشید ، تمامی مطالب به سادگی در دسترس شما خواهد بود .

فایل‌های ویدیویی و صوتی با استفاده از پلیر SpotPlayer و PDFها و بازی‌ها و نرم افزار ها در پنل کاربری شما قرار می‌گیرند .

مباحث در 21 جلسه اصلی و چندین جلسه ضمیمه توضیح داده می‌شود که سرفصل مطالب به 6 موضوع اصلی تقسیم می‌شوند .

سرفصل مطالب

موضوع اول موضوع دوم موضوع سوم موضوع چهارم موضوع پنجم موضوع ششم

تقویت ماهیچه چشم

مسیر عصبی تندخوانی

کاهش مقاومت مغز

عادات غلط مطالعه

سرمایه‌های یادگیری

خلاصه نویسی اصولی

خرید دوره

2 میلیون و 350 هزار تومان

940 هزار تومان

Days
Hours
Minutes
Seconds