• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فصل ۳ شیمی ۲-تست های کنکور سراسری ( ترکیب های یونی ) با پاسخنامه ی تشریحی ویژه

فصل ۳ شیمی ۲-تست های کنکور سراسری ( ترکیب های یونی ) با پاسخنامه ی تشریحی ویژه

فصل ۳ شیمی ۲-موارد بسیار که در کنکور های مختلف در درس شیمی دیده شده است این است که فرمول نویسی و شناخت بنیان های شیمیایی که با پیوند یونی به هم متصل می شوند در کنکور بسیار سوال خیز بوده است .

روند صعود الکترونگاتیوی و الکتروپازتیوی در جدول تناوبی عناصر که در فصل ۲ شیمی ۲ خواندیم و اختلاف الکترونگاتیوی نیز بسیار در کنکور مطرح شده است و بسیار غلط انداز است .

غلط انداز است چون بچه ها سر جلسه ی کنکور تصور دارند که سوالات این بخش ( ترکیب های یونی ) در کنکور ساده است ، اما متاسفانه طراح کنکور دام های زیادی را پهن کرده و داوطلبان کنکور در آن ها با ساده انگاری سوالات برخی مباحث کنکور گیر افتاده و نمی توانند خارج شوند .

دانلود سوالات طبقه بندی شده ی شیمی کنکور از پرشین گیگ

پسوورد : www.konkur.tv

{jcomments on}

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

مجموعه ی مگوپ در ابتدا با نام ( میز طراح کنکور فعالیت خود را آغاز کرد .
من ( محمد قاسمی ) به عنوان موسس این مجموعه ، معتقد است که اگر سه رکنی که در پایین ذکر می کنیم در کشور وجود داشته باشند ، آن جامعه هیچ زندانی و مجرمی در زندان هایش ندارد و آمار جُرم و جنایت در حد صفر پایین می آید و دادگاه ها بیکار می شوند .
این سه رکن به شرح زیر هستند :

١- آموزش و پرورش استاندارد
٢- تضمین بهداشت فکری و جسمی
٣- حقوق بیکاری

در این سایت با رکن ٢ و ٣ چندان سر و کاری نداریم و صحبت ما بر سر رکن اول است .
آموزش کشور ما شدیداً به کنکور گره خورده و من تلاش دارم تا با ارائه ی محصولات رایگان و غیر رایگان استاندارد و مبتنی بر متد های علمی درجه اول جهان بتوانم تا حد امکان مطالعه کنکور و مواجهه با کنکور را ساده سازی کنم و راهکار های منطقی برای انتخاب بهترین مسیر تحصیلی و شغلی را به شما آموزش دهم .

فروردین ۲۳, ۱۳۹۹
مطالب مرتبط

۰ پاسخ به "فصل 3 شیمی 2-تست های کنکور سراسری ( ترکیب های یونی ) با پاسخنامه ی تشریحی ویژه"

  ارسال یک پیام

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  درباره ی میز طراح کنکور (MEGOP)

  کنکور روابط والدین و فرزندان را ناخشنود کرده و روابط معلم و دانش آموزان را نیز تیره کرده است و درس را وسیله ای برای کاهش آزادی دانش آموز تبدیل کرده و درس خواندن را از دنیای مطلوب دانش آموز خارج کرده است . اساس مجموعه مگوپ ( میز طراح کنکور ) تحقیق برای راهکارسازی در برطرف سازی معضلات آموزشی و تربیتی ایران برمبنای جدید ترین متدهای علمی جهان بوده و سعی در بومی سازی آن متد ها دارد . بزرگترین معضل امروز نظام آموزش و تربیت کشور ما کنکور است و تلاش ما برطرف کردن تصویر تاریک کنکور است .
  کلیه حقوق محتوای این سایت برای محمد قاسمی محفوظ است