ترکیبهای یونی -تست های کنکور سراسری خارج از کشور فصل 3 شیمی 2با پاسخ تشریحی

ترکیبهای یونی -تست کنکور سراسری خارج از کشور فصل 3 شیمی 2با پاسخ تشریحی

ترکیبهای یونی -در کنکور های خارج کشور دقیقاً عملکردی مشابه کنکور های سراسری وجود دارد و تیپ بندی سوالات کاملاً مشابه کنکور سراسری است .

بهتر است که تست های این بحث ( ترکیب های یونی ) را با دقت مطالعه کنید و تمام کنکور های خارج کشور که با زحمت فراوان جمع آوری شدند را به نحو احسن مطالعه و بررسی دقیق کنید .

اصولاً طراح کنکور به انرژی شبکه ی بلور های یونی خیلی توجه دارد و سوالات کنکور زیادی هم در کنکور های خارج از کشور و هم در کنکور های سراسری نیز از این مورد به چشم خورده است .

تشریح بنیان های شیمیایی که با پیوند یونی شکل می گیرند و خود یک یون محسوب می شوند نیز در مباحث مختلف کنکور اعم از اسید و باز و الکتروشیمی و همچنین محلول ها بسیار سوال خیز بوده است .

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

مجموعه ی مگوپ در ابتدا با نام ( میز طراح کنکور فعالیت خود را آغاز کرد .
من ( محمد قاسمی ) به عنوان موسس این مجموعه ، معتقد است که اگر سه رکنی که در پایین ذکر می کنیم در کشور وجود داشته باشند ، آن جامعه هیچ زندانی و مجرمی در زندان هایش ندارد و آمار جُرم و جنایت در حد صفر پایین می آید و دادگاه ها بیکار می شوند .
این سه رکن به شرح زیر هستند :

١- آموزش و پرورش استاندارد
٢- تضمین بهداشت فکری و جسمی
٣- حقوق بیکاری

در این سایت با رکن ٢ و ٣ چندان سر و کاری نداریم و صحبت ما بر سر رکن اول است .
آموزش کشور ما شدیداً به کنکور گره خورده و من تلاش دارم تا با ارائه ی محصولات رایگان و غیر رایگان استاندارد و مبتنی بر متد های علمی درجه اول جهان بتوانم تا حد امکان مطالعه کنکور و مواجهه با کنکور را ساده سازی کنم و راهکار های منطقی برای انتخاب بهترین مسیر تحصیلی و شغلی را به شما آموزش دهم .

سراسری 92 ریاضی
بخوانید

 دانلود سوالات کنکور طبقه بندی شده از پرشین گیگ

پسوورد : www.konkur.tv

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

تمام حقوق وب سایت کنکور تی وی برای محمد قاسمی محفوظ است.