اهداف آکادمی کنکور مگوپ

سرفصل مطالب

اهداف آکادمی کنکور مگوپ

اهداف آکادمی کنکور-فهم این که سوالات کنکور چگونه از صفحات کتاب درسی برداشته می شوند و بر اساس چه الگویی تکرار می شوند خیلی با اهمیت است .

در نتیجه برای کسب رتبه ی عالی در کنکور پیش روی خود به دنبال تجربه کردن نباشید و در عوض از تجربیات موفق استفاده کنید ، تا از غافله ی رتبه های برتر کنکور عقب نمانید .

هر چند امروزه بازار های کذب کنکور باعث شده که شما هر حرفی را راحت قبول نکنید ، ولی ما تا شما را به باور نرسانیم لزومی نمی بینیم که به ما اعتمادی داشته باشید یا بدون پرس و جو کار مارا بپذیرید .

وقتی یک داوطلب کنکور سر جلسه ی کنکور حاضر می شود ، با سوالاتی روبه رو می شود که هیچ نمود عینی ای از هیچ کدام آن ها در گذشته نداشته است .

سیستم مطالعه ی مخصوصی که فقط در روش میز طراح کنکور می توانید آن را لمس کنید و درک کنید و بخاطر حضور رتبه های برتر و اشخاص موفق زیادی که در این پروژه همراه ما هستند به سادگی این امر مهم را میسر می کنیم .

 

 

مجموعه ی مگوپ در ابتدا با نام ( میز طراح کنکور فعالیت خود را آغاز کرد .
من ( محمد قاسمی ) به عنوان موسس این مجموعه ، معتقد است که اگر سه رکنی که در پایین ذکر می کنیم در کشور وجود داشته باشند ، آن جامعه هیچ زندانی و مجرمی در زندان هایش ندارد و آمار جُرم و جنایت در حد صفر پایین می آید و دادگاه ها بیکار می شوند .
این سه رکن به شرح زیر هستند :

١- آموزش و پرورش استاندارد
٢- تضمین بهداشت فکری و جسمی
٣- حقوق بیکاری

در این سایت با رکن ٢ و ٣ چندان سر و کاری نداریم و صحبت ما بر سر رکن اول است .
آموزش کشور ما شدیداً به کنکور گره خورده و من تلاش دارم تا با ارائه ی محصولات رایگان و غیر رایگان استاندارد و مبتنی بر متد های علمی درجه اول جهان بتوانم تا حد امکان مطالعه کنکور و مواجهه با کنکور را ساده سازی کنم و راهکار های منطقی برای انتخاب بهترین مسیر تحصیلی و شغلی را به شما آموزش دهم .

محمد قاسمی
محمد قاسمی
محمد قاسمی هستم مدیر و و موسس برند مگوپ ، از سال 1391 در زمینه آموزش کنکور فعال هستم سایت کنکور تی وی مگوپ را در سال 1392 جهت کاهش مشکلات تحصیلی و کنکور تاسیس کردم

 

تمام حقوق وب سایت کنکور تی وی برای محمد قاسمی محفوظ است.