• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اهداف آکادمی کنکور مگوپ

اهداف آکادمی کنکور مگوپ

اهداف آکادمی کنکور-فهم این که سوالات کنکور چگونه از صفحات کتاب درسی برداشته می شوند و بر اساس چه الگویی تکرار می شوند خیلی با اهمیت است .

در نتیجه برای کسب رتبه ی عالی در کنکور پیش روی خود به دنبال تجربه کردن نباشید و در عوض از تجربیات موفق استفاده کنید ، تا از غافله ی رتبه های برتر کنکور عقب نمانید .

هر چند امروزه بازار های کذب کنکور باعث شده که شما هر حرفی را راحت قبول نکنید ، ولی ما تا شما را به باور نرسانیم لزومی نمی بینیم که به ما اعتمادی داشته باشید یا بدون پرس و جو کار مارا بپذیرید .

وقتی یک داوطلب کنکور سر جلسه ی کنکور حاضر می شود ، با سوالاتی روبه رو می شود که هیچ نمود عینی ای از هیچ کدام آن ها در گذشته نداشته است .

سیستم مطالعه ی مخصوصی که فقط در روش میز طراح کنکور می توانید آن را لمس کنید و درک کنید و بخاطر حضور رتبه های برتر و اشخاص موفق زیادی که در این پروژه همراه ما هستند به سادگی این امر مهم را میسر می کنیم .

 

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

مجموعه ی مگوپ در ابتدا با نام ( میز طراح کنکور فعالیت خود را آغاز کرد .
من ( محمد قاسمی ) به عنوان موسس این مجموعه ، معتقد است که اگر سه رکنی که در پایین ذکر می کنیم در کشور وجود داشته باشند ، آن جامعه هیچ زندانی و مجرمی در زندان هایش ندارد و آمار جُرم و جنایت در حد صفر پایین می آید و دادگاه ها بیکار می شوند .
این سه رکن به شرح زیر هستند :

١- آموزش و پرورش استاندارد
٢- تضمین بهداشت فکری و جسمی
٣- حقوق بیکاری

در این سایت با رکن ٢ و ٣ چندان سر و کاری نداریم و صحبت ما بر سر رکن اول است .
آموزش کشور ما شدیداً به کنکور گره خورده و من تلاش دارم تا با ارائه ی محصولات رایگان و غیر رایگان استاندارد و مبتنی بر متد های علمی درجه اول جهان بتوانم تا حد امکان مطالعه کنکور و مواجهه با کنکور را ساده سازی کنم و راهکار های منطقی برای انتخاب بهترین مسیر تحصیلی و شغلی را به شما آموزش دهم .

مطالب مرتبط

درباره ی میز طراح کنکور (MEGOP)

کنکور روابط والدین و فرزندان را ناخشنود کرده و روابط معلم و دانش آموزان را نیز تیره کرده است و درس را وسیله ای برای کاهش آزادی دانش آموز تبدیل کرده و درس خواندن را از دنیای مطلوب دانش آموز خارج کرده است . اساس مجموعه مگوپ ( میز طراح کنکور ) تحقیق برای راهکارسازی در برطرف سازی معضلات آموزشی و تربیتی ایران برمبنای جدید ترین متدهای علمی جهان بوده و سعی در بومی سازی آن متد ها دارد . بزرگترین معضل امروز نظام آموزش و تربیت کشور ما کنکور است و تلاش ما برطرف کردن تصویر تاریک کنکور است .
کلیه حقوق محتوای این سایت برای محمد قاسمی محفوظ است