• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

انیمیشنهای کنکور ی سایت

انیمیشنهای کنکور ی سایت

انیمیشنهای کنکور-سلام .

هر چند کتاب درسی منبع اصلی طرح سؤالات کنکور است ، اما برای هضم و درک بهتر مطالب آن لازم است که از کارگاه ها و آزمایشگاه ها ی مختلف استفاده کنیم که فرآیند بخاطر سپاری و یادگیری عمیق را تسهیل کنیم .

گروه ما سعی دارد هر آنچه بتواند به شما کمک کند را در اختیار شما بگذارد .

شما می توانید از منوی انیمیشن آموزشی هر آنچه میخواهید را مشاهده کنید و از درس خواندن لذت ببرید

با تلاش های فراوان و کار روز افزون سیستم جامعی از انیمیشن های آموزشی از کتب درسی را فراهم کردم و در اختیار داوطلبان کنکوری قرار می دهم تا برای تصویر سازی بهتر و انتقال مطالب به حافظه ی بلند مدت به آن ها کمک کنم .

معلمی عشق می خواهد و من این عشق را در وجودم حس می کنم و با تمام وجود تمام تلاشم را میکنم که شما آسوده درس بخوانید .

از خواب شبم تا ناهار ظهرم را فراموش می کنم تا شاید بتوانم فرآیند های آموزشی را بهتر و بهینه تر کنم و یادگیری علم را شیرین تر کنم .

برای اینکه بتوانید از بروز رسانی و ارسال انیمیشن های جدید با خبر شوید سیستمی را طراحی کردم تا عضو آن شوید و هر وقت که انیمیشن جدیدی به روی سایت آمد به شما پیامکی ارسال شود .

البته باید ذکر کنم که دیدن انیمیشن ها نیاز به عضویت ندارد و اگر مایل نیستید می توانید عضو نشوید و این عضویت صرفاً جنبه ی خبرنامه دارد .

فروردین ۲, ۱۳۹۹

۰ پاسخ به "انیمیشنهای کنکور ی سایت"

  ارسال یک پیام

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  درباره ی میز طراح کنکور (MEGOP)

  کنکور روابط والدین و فرزندان را ناخشنود کرده و روابط معلم و دانش آموزان را نیز تیره کرده است و درس را وسیله ای برای کاهش آزادی دانش آموز تبدیل کرده و درس خواندن را از دنیای مطلوب دانش آموز خارج کرده است . اساس مجموعه مگوپ ( میز طراح کنکور ) تحقیق برای راهکارسازی در برطرف سازی معضلات آموزشی و تربیتی ایران برمبنای جدید ترین متدهای علمی جهان بوده و سعی در بومی سازی آن متد ها دارد . بزرگترین معضل امروز نظام آموزش و تربیت کشور ما کنکور است و تلاش ما برطرف کردن تصویر تاریک کنکور است .
  کلیه حقوق محتوای این سایت برای محمد قاسمی محفوظ است