ثبت نام مشاوره کنکور میز طراح

Moshavereh

یک مشاور خوب عملاً خیلی مهم تر از یک دبیر دیفرانسیل یا زیست خوب در موفقیت کنکور شما نقش ایفا می کنه . . .

 

در واقع مشاور کنکور باید جلو حرکت کنه و معلم ها پشت سر آن

 

به جهت این که همه ی بچه های کنکوری در هر وضعیت مالی ممکن از مشاوره ی خوب برحوردار بشن ، در سایت میز طراح کنکور سه طرح مشاوره ای تعریف کردیم .

 

 طرح VIP کنکور :

 

این طرح در صفحه ی http://konkur.tv/vip.html ثبت نام می شود .

 

 

طرح نقره ای و طلایی کنکور :

 

اما دانش آموزانی که هم هزینه ی زیادی نمی خواهند بکنند  ولی نیاز به مشاوره و برنامه ریزی خصوصی دارند را در طرح نقره ای و طلایی پوشش داده ایم که اطلاعات صحیح مربوط به مطالعه صحیح دروس رو در اختیارشون قرار می دیم و هر هفته برنامه ریزی حجمی ویژه و مشاوره دقیق تا روز کنکور رو براشون انجام می دیم که به تفصیل در جدول روبرو می تونید فرقش رو با طرح VIP و الماسی متوجه بشید . . .

 

 

 

طرح الماسی کنکور :

 

طرح الماسی مشتمل بر تمامی امکانات میز طراح کنکور است .

 

با برنامه ریزی حجم بندی و کنترل روز به روز برنامه را پیش می بریم که هزینه ی آن نسبت به دو پلن قبلی بسیار بالا محسوب می شود چون بسیار زمان زیادی رو از من می گیره .

 

حتی در روز های آغازین این طرح حدود 2 ساعت باید برای شما وقت بذارم . . .

 

این طرح طوری است که برنامه ی فردا صبح شما امشب توسط من ریخته میشه و کار بسیار دقیق و زیر بنایی روی نوع مطالعه و روش مطالعه و اصلاح نگرش و تفکر شما صورت می گیره .

 

 

جان گری یکی از جامعه شناسان معروف می گوید : 70 % مشکلات در مسیر انجام برنامه روی می دهد . . .

 

در طرح الماسی بخاطر اینکه این موضوع رو خنثی کنیم ، دیگه کلاً شب به شب برنامه ریزی می کنیم تا اگر مشکلی در مسیر پدید اومد فقط برنانه ی یک روز رو به هم بزنه ، نه برنامه ی یک ماه و یک هفته رو . . .

 

تمام اصول کار توسط خودم ساعت به ساعت و روز به روز کنترل میشه تا اصلاحات تکمیل بشن و همونطور که گفتم ، چون وقت زیادی از من می گیره ، قیمت طرح الماسی کنکور بسیار بالاتر از طرح نقره ای و طلایی و VIP است .

 

 

در جدول بالا مختصری از نوع خدمات در هر پلن رو بیان کردم تا بنا بر وسع مالی و نیاز داوطلب کنکور ، تو یکی از این سه رو انتخاب کنی و برای موفقیت در سال کنکوری آماده بشی . . .

 

* در هر سه پلن مشاوره ی روانشناسی و انگیزشی وجود داره . . .

 

پلن نقره ای و طلایی فقط هفته ای یکبار وقت من رو پر میکنه و به همین جهت قیمتش فوق العاده از پلن الماسی پایین تره .

 

و اما پلن VIP . . .

این پلن فاقد آموزش آنلاین و تلفنی تست زنی به روش میز طراح است ولی مشاوره ی تحصیلی و روانشناسی را شامل می شود .

این پلن شامل سوالات گزینش شده ی 15سال اخیر سازمان سنجش نمیشه . . .

کل خدمات مربوطه در پلن ها رو در جدول روبرو دسته بندی کردم تا یک دید کلی از همه ی خدمات داشته باشید .

همچنین باید بدانید که با آوردن رتبه ی زیر 100 از خدمت سربازی معاف می شوید و اگر پزشکی قبول بشید از طرح هم معاف می شید ، که خیلی به نفعتون هست .

 

تضمین طرح الماسی :

 

مبلغ این طرح طی قرارداد نیمی قبل از کنکور به عنوان حق الزحمه ی مشاور گرفته میشه و نیمی دیگر در هنگام ثبت نام در دانشگاه مورد نظر که ابتدا در قرار داد قید می شود ( مثلاً : پزشکی دانشگاه تهران ) از داوطلب کنکور دریافت می گردد .

 

در صورت نرسیدن به هدف قید شده در قرارداد نیمه ی ابتدایی مبلغ صرفاً به عنوان حق الزحمه ی مشاوره کفایت می کند .

 

* توجه : بار ها گفتم و باز هم میگم ، من در مورد اطلاعات و مبانی و علمی که در اختیار شما می ذارم تضمین 100 درصد میدم ، اما هیچ تضمینی در این که شما روز کنکور سرماخورده باشی یا سرجلسه خدایی نکرده خون دماغ بشی من نمی دم .

 

نحوه ی ثبت نام :

 

برای ثبت نام با شماره تلفن همراه خودم ( 09126434367 ) تماس بگیر و در تمام نرم افزار های شبکه های اجتماعی به جز وایبر می تونی با من در تماس باشی و تمام اطلاعات مربوط به قیمت و ثبت نام رو اونجا خدمتت توضیح خواهم داد .

 

e-max.it: your social media marketing partner

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Phonenumber
logo-samandehi