مفهوم میز طراح کنکور

بهتره در عوض گزافه گویی برم سراغ اصل مطلب که کنکور توئه و قراره بخشی از آینده ی تحصیلی تورو رقم بزنه که البته کلاً کنکور یک بحث فوق العاده فرسایشی و استراتژیکه .

 قدرت هر کس به تجربیات مفیدش توی زندگیه ، و قراره من  تجربیات منحصر به فرد و قابل تجربه ای در کنکور رو  در اختیارت قرار بدم ، که تبدیل به  قدرت اصلیت توی کنکور بشه .

دوست واقعی به جای اتلاف وقت دوست خود به دوستش کمک می کنه تا رشد کنه و من هم دقیقاً می خوام شما وقتتونو روی الگوی اصلی کنکور بذارید .

افزایش درصد رو در اینجا یک عبارت زیبای ادبیاتی به حساب نیار . . .

میدونم تبلیغات زیاد دیدی توی این زمینه و میدونم که واقعاً خسته کننده شده .

تمام سعی من اینه که تو راحت بتونی مطلب رو بگیری و برای این موضوع برنامه های مختلفی ریختم که کامل توی قسمت درباره ما برات توضیح دادمش . . .

حالا نمی خام وقت با ارزشت رو توی این زمانی که تا کنکور وقت داری ، مثل دانش آموزایی که در زمان انتخاب رشته ی کنکور می گن :((  ای کاش زودتر با شما آشنا شده بودیم )) هدر بدی . . . 

 هر سال خانواده ها و دانش آموزای زیادی زمان انتخاب رشته ی کنکور به ما مراجعه می کنن . . .

در اکثر اون هایی که رتبه ی خوب نیاوردند می بینم که افسوس می خورن که چرا با مطالب حاشیه ای و به دور از هدف اصلی ( یعنی قبولی در کنکور ) وقتشونو تلف کردن و این جمله را از عمق وجود خود می گویند :

ای کاش زودتر با شما آشنا شده بودیم . . .

تو فنون ویژه ای تحت عنوان (( میز طراح )) رو برای افزایش درصدت توی کنکور  برای تمام دروس می تونی در اختیار داشته باشی که هر چه زودتر اقدام کنید و محتوای مطالب سایت و لم هایی که به شما پیشنهاد میدم رو بشناسید کمتر در اینده افسوس می خورید .

ممکنه همین الان هم خود تو که داری این مطلب رو میخونی تو ورطه ی آسیب های زیادی باشی ، که چون ابتدای راه مطالعه برای کنکور هستید به چشمت نیاد ، اما آثار این آسیب ها و اتلاف وقت ها در ماه های پایانی نزدیک کنکور نمایان می شوند .

خیلی ها با تصور این که میز طراح بحث مهندسی معکوسه باهام تماس می گیرند و زمانی که متوجه می شن میز طراح  یک راه علمیه و متکی به علمه روزه دنیاست برای دریافت آن حتی یک ثانیه هم معطل نمی کنن .

با تلفن زدن به ما هزینه ای جز پول پالس های تلفن خود را پرداخت نمی کنی .

می گویند وقتی کودکی متولد می شود در اتاقی است که پر از پنجره است و هر چه پنجره های بیشتر را باز کند زوایای بیشتری از جهان را می بیند که قبل از آن حتی تصورش را هم نمی کرده که چنین زوایایی وجود داشته باشد .

با ما یک پنجره ی جدید را باز کنید . . .

پنجره ای که بعد دیگری از مغز شما را عیان می کند و خواصی از ذهن شمارا بر می شمرد که تلاش های شما موثر و مثمر ثمر واقع شوند .

بارها گفته ام که کنکور یک کار فرسایشی است ، اما اگر به نتیجه ی مطلوب در کنکور دست بیابید این کار فرسایشی یک کار دلچسب می شود .

خواصی در ذهن خود دارید که هرگز به آن فکر نکردید و قول میدم پس از اینکه متوجه این خواص شدید متحیر می شوید .

3D Living Room

e-max.it: your social media marketing partner

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Phonenumber
logo-samandehi