شیوه ی حدس سؤالات کنکور بر اساس الگو های تکراری


06779447599307915909تفاوت های جزئی در مطالعه برای کنکور موجب تفاوت های کلی در نتیجه ی کنکور می شود .

من سعی دارم علاوه بر این که مدرس هستم اول مربی ریاضی باشم و طی درس دانش آموز رو در فن حل مساله تربیت کنم تا خود نیز بتواند با یک تست کنکور به تنهایی مواجه شود .

طبق استدلال من طراح کنکور خیلی نمی تواند سعی در طرح سوال داشته باشد ، و بیشتر سعی در تعویض صورت مسائل و تکرار سوالات کنکور های گذشته دارد .


همانطور که در بخش ریاضی کلید کنکور ( میز طراح ) می بینید ، از 24 سوال دیفرانسیل ، 22 سوال تکراری و تعویض صورت مساله هستند و تنها 2 سوال جدید و سخت به حساب می آمدند .

این نشانگر آن است که لزومی به سراغ تست های تالیفی رفتن نیست و فقط تست های سنوات گذشته یکی از مهم ترین و عمده ترین منابع روی میز طراح است .

تست های احتمالی بر مبنای همین تکرار ها و با الگو گیری از ویژگی های طرح مباحث
و چیدمان خاصی که در تست ها وجود دارد از کنکور های سراسری سال های گذشته استخراج شده و با آنالیز ذره ای لغات کلیدی و موارد مورد علاقه ی طراح رمز های نگاه طراح را کشف کرده ایم و به شما طبق همین الگوریتم برجستگی های موجود در هر تست احتمالی را بیان می کنیم تا با ایده ی اصلی طرح تست و هدف اصلی طراح کنکور از طرح تست آشنا شوید و با دیدن هر تست خواسته ها و داده های مساله به سرعت در ذهن شما شکل بگیرد .

برای هر تست ریاضی تنها یک دقیقه و سی ثانیه وقت دارید و این زمان زمانی نیست که شما باید فکر کنید تا راه حل را پیدا کنید .
این زمان زمان محاسبات شما و پر کردن پاسخنامه است .
یعنی شما باید از قبل تیپ ها و الگو های گردش کننده بین موضوعات طرح سوال را به خوبی بلد باشید که با دیدن تست سراغ یافتن راه حل نروید و فقط برای محاسبات دست به قلم شوید .
ما با مطرح کردن سوالات احتمالی این فضای جستجو برای یافتن الگو ها را برای شما کاهش داده و کار شما را برای رسیدن به دیدگاه لازم برای تست های ریاضی ساده تر کرده ایم .

Fire Design HD Wallpaper

e-max.it: your social media marketing partner

دیدگاه‌ها   

0 #2 sanaz 1395-07-02 00:39
salam ostade mehrabun.
mrc bekhatere in hem lotf.
lotfan darse shimi ham amuzesh bdid ya nnahayatan y manbae khub behem moarefi konid.sepasgoza ram
نقل قول کردن
0 #1 sanaz 1395-07-02 00:36
salam.az tahe delam azatun bekhatere in hame maneshe bozorgi k darid va bdune ment etelaate khodetuno dar ekhtiyare omum qarar midid kamale tashakor ro daram.
kashki darse shimi ham amuzesh midadid.vaqean hich filme amuzeshi khubi pyda nakardam,man parte 2 az amuzeshe riyazituno bishtar nadidam vali az hmun motevajeh fane bayane besiyar khubetun shodam,lotfan ostad....ostad lotfan!!!!!!shi mi ro ham ya khodetun amuzesh bedid ya behem nahayatan y manbae khub moarefi konid.
mamnunm khyliiiiiiiiiii iiiii
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Phonenumber
logo-samandehi